„Ford“ pristato automobilio pabėgimo kambario žaidimo koncepciją

„Ford“ atskleidė automobilio pabėgimo kambario stiliaus žaidimo koncepciją, kuri, pasak jos, gali padėti vairuotojams susipažinti su automobilio valdikliais.

Gamintojo paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip „Mustang Mach E“ savo keleiviams pristato „šnipų žaidimą“, kuris automobilyje esančius žmones nukelia į „slaptą misiją“. Iššūkis prasideda žodžių galvosūkiu, po kurio jiems nurodoma važiuoti į vietą. Įvairios automobilio įrangos dalys, tokios kaip garsiakalbių sistema, elektrinės sėdynės, elektra valdomas bagažinės oro kondicionierius ir priekiniai žibintai, naudojami kaip interaktyvaus žaidimo dalis, nors tik tada, kai automobilis stovi.

Pats žaidimas įdiegtas iOS įrenginyje ir veikia per automobilio Apple CarPlay sistemą. „Ford“ teigia, kad šiuo metu ši idėja yra grynai veikianti koncepcija, tačiau teigia, kad ji gali pasiūlyti žvilgsnį į programėlių, kurios galėtų linksminti ar mokyti vairuotojus, laukiančius prie EV įkrovimo stotelės ar net važiuojančius autonomine transporto priemone, ateitį.

Carstenas Starke’as, „Ford of Europe“ techninis ekspertas, pakomentavo: „Tai šiek tiek smagu, turintis rimtą pusę, nes parodo, kas gali būti įmanoma naudojant šiandienos automobiliuose esančias technologijas.

„Galimybė sukurti sąveiką tarp transporto priemonės ir vairuotojo gali atverti naujų būdų, kaip ateityje ištirti kitas galimybes, pavyzdžiui, interaktyvų savininko vadovą ar net vairuotojo mokymą.

Žaidimų automobiliuose tema neseniai tapo naujiena, kai „Tesla“ turėjo panaikinti galimybę vairuotojams žaisti žaidimus savo informaciniuose ir pramoginiuose ekranuose keliaujant.

Peržiūrėkite paskutines Ford naujienas ir peržiūrėkite čia…

Leave a Comment