„Frontiers“ yra MMORPG, kuris pasirodys „Android“ ir „iOS“ 2022 m. viduryje

Starborne: Frontiers yra būsimas naujas MMORPG žaisti Kieti debesys kur žaidėjai turės sudaryti aljansus tyrinėdami didžiulę visatą. Tai populiarumo atšaka MORTS žaidimas Starborne. Naujasis žaidimas daugeliu atžvilgių skirsis nuo RTS. Starborne: Frontiers bus išleistas asmeniniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, kad žaidėjai galėtų patirti pasaulį Starborne: suvereni visata naujoje ir naujoje aplinkoje su žaidimų versija, kuri anksčiau buvo paleista ir išbandyta 2021 m. gruodžio mėn.

„Starborne: Frontiers“ siūlo 90 įdarbinimo laivų ir 10 skirtingų tyrimų skyrių

Žaidime yra daugiau nei 90 laivų, kuriuos žaidėjai gali įdarbinti iš skirtingų frakcijų. Taip pat bus dešimt skyrių, kuriuos žaidėjai tyrinės pagrindinėje kampanijoje, su skirtingo sudėtingumo parinktimis, kad atitiktų žaidėjų skonį.

Tai yra Starborne žaidimo spinoffas, tačiau jis skiriasi nuo jo daugiau atžvilgių, nes čia žaidėjai turės keliauti į civilizuotos visatos kraštą, kai jie susiburs su draugais ir padidins savo jėgas bei įgūdžius žaisdami PvE ir PvP režimus.

Vaizdas per Solid Clouds

Žaidimas turi daugybę būdų, kuriais žaidėjai gali mėgautis. Yra Strongholds būdas, kuriuo žaidėjai gali išbandyti savo įgūdžius taktiniuose iššūkiuose, kurie vis sunkėja, kai jie išgyvena scenarijus. Jį taip pat sudaro arenos režimai, skirti žaidėjams kovoti vieni su kitais įdomiose PvP kovose.

Žaidimas gali pasigirti pakartojimu kartu su įdomiu turiniu

Starborne: Frontiers taip pat apima pradedančiųjų vadovą, kad žaidimas būtų lengvai suprantamas ir įdomus naujiems žaidėjams. Jame taip pat yra pasiekimų sistema ir atlygio sistema vadams, nesąžiningo atkūrimo režimas, namų stotis, Aljanso sistema to padidinkite socialinį žaidimo veiksnį ir daugybę oro įvykių, kurių žaidėjai gali laukti, kai žaidimas tęsiasi su istorija.

Nors oficialios išleidimo datos dar nėra, žaidėjai gali apsilankyti oficialioje „Starborne Franchise“ svetainėje, kad sužinotų apie visus naujausius pokyčius. Jie taip pat gali žiūrėti įtaisytuosius „Youtube Trailer“ žaidimus, kad susidarytų įspūdį, kaip tai gali atrodyti.

Ar džiaugiatės, kad 2022 m. viduryje pasirodys „Starborne: Frontiers“? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Norėdami gauti daugiau naujienų apie mobiliuosius žaidimus ir atnaujinimus, prisijunkite prie mūsų WhatsApp grupė, Telegramų grupė, arba Discord serveris. Taip pat sekite mus „Google“ naujienos, „Instagram“.i Twitter greitiems atnaujinimams.

Leave a Comment