„Fury Unleashed“, „Awesome Games Studio“ nesąžiningas komiksų stiliaus veiksmo žaidimas, pasirodys „iOS“ kovo 24 d.

„Awesome Games Studio“ paskelbė apie artėjantį „Fury Unleashed“ mobiliesiems leidimą – veiksmo kupiną „roguelite“ žaidimą, kuriame yra nuolat besikeičianti komiksų knyga, kuria žaidėjai gali mėgautis kiekvienu nauju žaidimu. Kovo 24 d. pasirodysiantis iOS įrenginiuose, kritikų pripažintas pavadinimas turės kokybišką mobiliojo ryšio prievadą, kuris išsaugos mėgstamas originalias funkcijas visiškai naujoje platformoje.

Nuo pat pradinio pasirodymo 2020 m. gegužę „Fury Unleashed“ džiugina žaidėjus greitu veiksmu, išsamiomis tinkinimo galimybėmis ir jaudinančiai derinančia sistema. Žaidime taip pat yra internetinis kooperatyvas, pasiekimai ir lyderių lentelės, taip pat tobulėjantis gyvas komiksas, kuriame mirtis yra vos per klaidą.

Žaidėjai gali išbandyti savo įgūdžius lengvo, sudėtingo, neįtikėtino ir legendinio režimais. Roguelite taip pat yra minkštas permadeatas, leidžiantis žaidėjams nuolat atnaujinti atnaujinimus po kiekvieno nesėkmingo bėgimo, kad kitas bandymas būtų šiek tiek lengvesnis. Iš viso reikia nugalėti 40 bosų, pelnyti daugiau nei 40 laimėjimų ir pirmaujančiųjų sąrašų įvairovė, todėl pakartojamumas yra visų laikų rekordas.

Jei norite gauti veiksmo dalį sau, netrukus galėsite atsisiųsti Fury Unleashed iš „iOS App Store“ kaip aukščiausios kokybės žaidimą, kurio pop žaidimas kainuoja 8,99 USD arba atitinkamą vietinį atitikmenį. Taip pat galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad gautumėte naujausią informaciją apie naujausius pokyčius, arba pažiūrėkite į aukščiau pateiktą įterptąjį anonsą, kad pajustumėte žaidimą. Galite prisijungti prie sekėjų bendruomenės oficialiame „Facebook“ puslapyje, kad gautumėte naujausią informaciją.

Ar ieškote panašių pavadinimų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl gi nepasidomėjus mūsų 25 geriausių „iPhone“ ir „iPad“ („iOS“) „negarbuolių“ sąrašu?

Leave a Comment