Gameforge pristato naują Sci-Fi Rogue-Like pavadinimą Trigon: Space Story

|

„Gameforge“ šią savaitę paskelbė, kad išleis visiškai naują mokslinės fantastikos strateginį žaidimą neprisijungus Trigon: Kosmoso istorija. Žaidimas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Rusijos indie studija Sernur.Tech, kuri teigė, kad šis žaidimas buvo tiesiogiai įkvėptas FTL: greitesnis už šviesą, nes Gameforge žengia pirmąjį žingsnį dirbdamas su įvairesnėmis studijomis. Tai yra didesnės misijos, tiriančios „galimybes paremti įdomius naujus nepriklausomus projektus iš viso pasaulio“, dalis. Ir taip tikrai yra, nes „Sernur.Tech“ komanda nekalba apie idėją, kad jie iš esmės perėjo nuo ožkų pieno produktų gamybos Rusijoje prie savo svajonių būti žaidimų dizaineriais įgyvendinimo. Daugiau apie žaidimą galite pamatyti žemiau, nes jis bus išleistas asmeniniame kompiuteryje, skirtas Steam ir Epic Games Store, kažkada 2022 m.

Kreditas: Gameforge

Trigon: Kosmoso istorija pasodina žaidėjus į visiškai atnaujinamo žvaigždėlaivio kapitono vietą, kur jie turi valdyti viską nuo ginklų ir variklių sistemų iki kasdienių laivo įgulos užduočių. Procedūriniu būdu sukurta visata suteikia daug erdvės tyrinėjimui keturiuose istorijos kampanijos skyriuose, kurių kiekviename yra devyniuose sektoriuose, kuriuose yra 10 ir daugiau atskirų sistemų. Dėl pavojingų kosmoso anomalijų, klajojančių kosmoso piratų gaujų ir sudėtingo tarpgalaktinės navigacijos politikos tinklo žaidėjai turės sukurti kiekvieno požiūrio strategiją, į kurią reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Aprūpinkite kiekvieną laivą daugiau nei 70 skirtingų ginklų ir žaiskite iš keturių labai unikalių tipų perspektyvos, kurių kiekvienas turi savo ypatybes ir pranašumus. Procedūrų būdu sukurta nesąžininga visata suteikia naują kiekvieno važiavimo nuotykį ir privers žaidėjus iš tikrųjų išmokti „Improvizuoti, prisitaikyti, įveikti“ reikšmę.

  • O kapitone, mano kapitone: Tai jūsų pasirodymas ten, ir jūs turite vadovauti ir įkvėpti savo įgulą, priimti sprendimus dėl gyvybės ar mirties ir pastatyti stipriausią laivą galaktikoje.
  • Sukurkite geriausią laivą žvaigždėse: Aprūpinkite savo žvaigždžių kreiserį daugiau nei 70 rūšių ginklų, įskaitant lazerius, bokštelius, plazmines patrankas, bombas, dronus ir kt.
  • Tai kultūros reikalas: Keletas rūšių, kurių kiekviena turi savo unikalių savybių, pavyzdžiui, karą kurstantis kovotojas Rakhi arba gudrūs ir atkaklūs žmonės.
  • Sprendimai, sprendimai…: Raskite apgadintą laivą su įgula, kurią reikia išgelbėti. Ar eini kilniu keliu ir gelbsti juos? Arba mušti juos, kol jie silpni, ir paimti jų daiktus?
  • Kaskart naujas nuotykis: Procedūriniu būdu sukurta visata užtikrina, kad nė viena rasė nebūtų vienoda, verčia žaidėjus mokytis, prisitaikyti ir kurti naujas strategijas, kad užtikrintų pergalę.
  • Žvaigždžių istorijos plėtrai: Trigon: Kosmoso istorija jame yra pasakojimo būdas, susidedantis iš keturių skyrių ir keturių skirtingų kiekvienos rūšies perspektyvų, kurios visos turi savo ypatybes ir turi savo vaidmenį bendrame siužete.
Paskelbta: Gameforge, Žaidimai, Vaizdo žaidimai Tagged: Gameforge, Sernur.Tech, Trigon: Space Story

Ar tau tai patiko? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment