GeForce NOW padidina sunkumus su SIFU leidimu

Šią savaitę NVIDIA vėl grįžta su kitu „GeForce NOW“ paslaugos žaidimų etapu, kuriame yra neįtikėtinai sudėtingas kovos menų veiksmo žaidimas SIFU. Be SIFU (kurią taip pat galite pasiimti PS5 ir PS4), „GeForce NOW“ prenumeratoriai šią savaitę iš viso gaus prieigą prie dar 9 žaidimų.

Keturi iš jų iš tikrųjų yra nauji leidimai. Taip pat galite prisiminti, kad NVIDIA patvirtino, kad šį mėnesį „GeForce NOW“ iš viso bus apie 30 žaidimų. 10 iš jų nukrenta šiandien, o keturi iš jų buvo naudojami praėjusią savaitę. GeForce NOW nuo vasario 4 d. sukako dveji metai, todėl visą šį mėnesį stebėkite, ar gausite papildomų gėrybių.

SIFU yra vienas iš 10 naujų žaidimų, kurie šią savaitę pasirodys „GeForce“ DABAR

Kaip minėta anksčiau, šią savaitę pasirodys 10 naujų žaidimų, o SIFU yra vienas iš jų. Nuo žaidimo ankstyvos prieigos pradžios vasario 6 d., jis sulaukė puikių atsiliepimų. Nepaisant tvirtos kaip nagų kovos sistemos, kurią įvaldyti reikia šiek tiek laiko.

Tai patirtis, kurią turėjo patirti visi, kurie mėgsta sudėtingą kovą. Ir pasitikėkite mumis, SIFU turi daug, daug sudėtingų kovų. Asmeniniam kompiuteriui tai išskirtinė „Epic Games Store“. Taigi, jei norite žaisti debesyje naudodami GeForce NOW, turėsite jį pasiimti.

Be SIFU, kiti keturi nauji leidimai yra „Diplomacy Is Not An Option“, „Model Builder“, „Werewolf: The Apocalypse – Earthbound“ ir galiausiai „Not Tonight 2“, kuris vasario 11 d. pasirodys „Steam“ ir „Epic Games Store“.

Be naujų leidimų, esami žaidimai, kurie nuo šiandien pasirodys „GeForce NOW“, apima „Escape Simulator“, „March Of Empires“, „Modern Combat 5“, „Parkasaurus“ ir „Turberbrook“. Tačiau tai dar ne viskas. Naujas dviejų skirtingų žaidimų turinys, jau pasiekiamas GeForce DABAR, šiandien sulaukė palaikymo.

Pirmasis yra naujausias „Apex Legends“ sezonas. Pavadinimas „Defiance“. Antrasis yra naujausias Far Cry 6 DLC, Joseph: Collapse. Jei turite arba turite prieigą prie šio turinio savo kompiuterio žaidimo versijoje, galite žaisti su GeForce DABAR.

Leave a Comment