Geriausi 2022 m. sausio mėn. „Android“ žaidimai – „Deemo II“, „Heck Deck“, „Overrogue“ ir kt.

Tai paskutinis mėnesio sekmadienis, todėl padarėme išvadą, kad atėjo laikas peržiūrėti žaidimus, kurie pasirodė per pastarąsias keturias savaites. Apskritai tai buvo gana gera metų pradžia.

Turėjome kelių žanrų posūkių, vieno mėgstamiausių pasaulyje kortų žaidimų skaitmeninę versiją ir dar daugiau. Mįslės? kad. Veiksmo žaidimai? Taip, tikriausiai.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad juos atsisiųstumėte iš „Play“ parduotuvės. Jie yra aukščiausios kokybės, jei nenurodyta kitaip. Ar turi savo mėgstamiausią nuo sausio mėnesio? Tada praneškite mums komentarų skiltyje.

Kas atsitiks, kai sumaišai pragarišką kulkų šaudyklę ir kortų žaidimą? Būna ypatinga beprotybė. Ir Heck Deck. Dažniausiai Heck Deck. Tai sudėtinga, bet spustelėjus jums tai patiks.

Per daugelį metų „Kemco“ pagamino daug didesnių nei vidutinių JRPG, tačiau šis yra šiek tiek kitoks. Tai labiau panašu į „Slay the Spire“ – kaip nesąžiningai sukurti denį su ryškiomis idėjomis ir 16 bitų paleidimo grafika.

Stebuklingas ritmo veiksmo tęsinys su širdimi, kurios dydis prilygsta širdies plakimui. Čia yra nuostabi istorija, itin sklandus žaidimas ir daug daugiau. Tai nemokama naudojant IAP.

Platformos dėlionė ant drobės su daugiau nei keliais Thomas Was Alone atspalviais. Jis taip pat turi tam tikrų idėjų ir nebijo žaisti su jūsų lūkesčiais. Ne be problemų, bet verta patikrinti. Su IAP galite viską atrakinti nemokamai.

Retro skonio platformingas su gana įdomiu posūkiu. Galite pavogti būtybių, kurias atstumiate, galias ir panaudoti jas įvairioms vietoms pasiekti. Tai tarsi miniatiūrinis metro ir jame pilna linksmybių. Su PP galite atsikratyti skelbimų nemokamai.

Norėdami žaisti šį, jums reikės „Netflix“ prenumeratos. Ir nors neverta jo įsigyti pačiam, tai tikrai geriausias iki šiol „Netflix“ žaidimas. Tai atviro piktadarių pasaulio strategija ir joje yra liūtų riteriai.

Moterį primenanti dėlionė, kurioje matai, kaip braidi per abstrakčiojo meno istoriją. Puikiai atrodo, turi intriguojančią istoriją ir žaisdami kažką sužinosite.

Gražiai, tvarkingai atrodantis „spausk ir spausk“ nuotykis, kuriame tyrinėjate daugybę gražių sodų. Tu taip pat žaidi kaip katė. Ir yra šarkų. Tai gana šaunu.

Skaitmeninė hito, 20 metų senumo kortų žaidimo, versija. Yra tūkstančiai surinkimo kortelių, internetinių ir neprisijungusių būdų, kaip galite įmerkti dantis, o jei jis įsmeigs į jus nagus, tikriausiai tapsite skausmingai priklausomi. Su IAP žaisti galima nemokamai.

Nesmurtinis sėlinukas, kuriame matote, kaip žaidžiate šešerių metų berniuką, atskirtą nuo motinos. Čia yra keletas tikrai protingų idėjų, ir yra puiki istorija. Be to, malonu matyti žaidimą, kuriame žmonių žudymas nėra pasirinkimas.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau funkcijų ir geriausių „Android“ žaidimų sąrašų

Leave a Comment