Geriausi FPS žaidimai, skirti „Android 2022“ – „Call of Duty Mobile“, „Infinity Ops“ ir kt

Išmanieji telefonai gali būti ne pati geriausia vieta žaisti FPS, tačiau „Play“ parduotuvėje vis tiek yra puikių. Tiek daug, kad pagalvojome, kad išrinksime geriausius ir apie juos informuosime.

Yra karinių šaudyklių, mokslinės fantastikos šaudyklių, zombių šaudyklių ir… iš tikrųjų viskas. Turime vieno žaidėjo žaidimus, PvP ir PvE patirtį ir visa kita.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play Store“. Ir jei turite savo mėgstamą FPS, kurio neįtraukėme, praneškite mums komentarų skiltyje.

Sunku ginčytis, kad tai nėra geriausias FPS mobiliajame telefone. Tai labai sklandi, visada laukia žaidimas, o smurtas puikiai subalansuotas. Jei dar nežaidėte, tikriausiai turėtumėte.

Laikai, kai kiekvienas žaidimas buvo susijęs su zombių žudymu, gali būti pasibaigę, tačiau „Unkilled“ vis dar yra puikus tinkamai įvykdytų mirusiųjų žudynių pavyzdys. Vis dar atrodo nuostabiai, o filmavimas yra tik tikroji nepadorumo pusė.

Kitas tradicinis karinis šaulys. Jis gali neturėti CoD biudžeto, bet vis tiek gali smagiai leisti laiką ankštose arenose ir gausiuose ginklų.

Šis turi panašią formą kaip „Destiny“, tačiau įterpia daugybę humoro juokelių, šlovės įvertinimų ir dar daugiau. Fotografavimas yra gana tobulas, ir yra daug misijų, kurias galite atlikti.

Jis gali nejudėti taip, kaip kiti žaidimai šiame sąraše, bet vis tiek yra puikių šaudymų, kuriuos galite pastebėti čia. Tęsinys jau artėja, tačiau jo grynumą sunku įveikti.

Tai dar vienas smiltainio tipas – neoninis kiberpankas. Tai dar vienas kelių žaidėjų blasteris ir aplink jį yra padori bendruomenė. Veiksmas yra nuožmus ir visada kažkas laukia, kol bus nušautas.

Automatinis bėgikas, kuris mato jus bėgantį zombių apokalipsės pasekmes. Galite pasiimti ginklų eidami nugalėti alkanas minias ir nors šaudymas yra nefokusuotas, tai yra neatsiejama dalis, jei norite išgyventi.

Komandos blasteris su tvarkingu ritmu ir gana didele žaidėjų baze laimėti. Tai nėra tobula, bet jei norite įsitraukti ir pradėti filmuoti dalykus, tai yra gana gera vieta pradėti.

Norėdami žaisti šį žaidimą dabar, jums reikės „Game Club“ prenumeratos, bet jei tai padarysite, tai apsimoka. Tai senosios mokyklos šaudyklė, esanti kosminėje stotyje, kurioje matote, kaip daužote į gabalus įvairius robotus. Neato.

Nors tikroji atrakcija čia yra tarpgalaktinis nuotykis, būtina padaryti neblogų kadrų. Keliaukite per žvaigždes, suraskite įdomių naujų būtybių ir nufotografuokite kai kurias iš jų lazeriais.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau geriausių „Android“ žaidimų sąrašų

Leave a Comment