Geriausi iPad spartieji klavišai, kuriuos turėtumėte pradėti naudoti iš karto

Naujausia „iPad Pro“ su „Magic“ klaviatūra.

Naujausia „iPad Pro“ su „Magic“ klaviatūra.
Fotografija: Caitlin McGarry / Gizmodo

„IPad“ daugeliu atžvilgių gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį, o „iPadOS“ ir „Apple Magic Keyboard“ daugiafunkcinės funkcijos pakelia jį į kitą lygį. iPadOS ji skiriasi nuo iOS keliais atžvilgiais ir apima sparčiuosius klavišus bei jutiklinio kilimėlio gestus, kurie atrakina funkcijas, kurių negalite pasiekti iPhone.

Pirmas dalykas yra pirmas: norėdami pradėti naudoti iPad sparčiuosius klavišus ir gestus, savo iPad turėsite nustatyti klaviatūrą ir jutiklinę dalį – oficialią Magiška klaviatūra arba trečiosios šalies pasirinkimas. Norėdami pamatyti šiuo metu naudojamos programos galimus sparčiuosius klavišus, paspauskite ir palaikykite komandą ir pasirinkite iš skirtingų ekrane rodomų kategorijų.

Kai kurie iš įprastų, kuriuos galite pamatyti, yra Cmd + C kopija, Cmd + V pasta ir Cmd + Z pavyzdžiui, atšaukti paskutinį veiksmą. Jie atitinka tuos pačius „MacOS“ sparčiuosius klavišus darbalaukyje ir tikrai palengvina teksto redagavimą – galite naudoti Command + I kursyvui, Command + B už paryškintą, ir Command + U ir pabrauktam tekstui, kurį tikriausiai žinote naudodami teksto apdorojimo programas.

Jį galite naudoti keliose programose Command + N norėdami sukurti naują failą, Command + O atidaryti esamą failą ir Command + P norėdami išspausdinti esamą failą. Kiti yra konkretesni, pvz Command + R atsakyti į žinutes ir Command + Shift + F el. laiškams persiųsti naudojant numatytąją Apple sukurtą pašto programą. Laikykite nuspaudę Apple Calendar komandą ir bakstelėkite numerį iš 14 norėdami perjungti skirtingus vaizdus.

Tam tikri spartieji klavišai veiks keliose programose.

Tam tikri spartieji klavišai veiks keliose programose.
Ekrano kopija: Apple

Turėsite ištirti mėgstamiausias programas, kad sužinotumėte, ar yra kokių nors sparčiųjų klavišų (pvz., „Things“ turi daugiau nei dauguma), tačiau kai kuriose konkrečiose programose šie spartieji klavišai turi būti įtraukti. Naudodami „Gmail“, skirtą „iPad“, turite pasirinkti Nustatymai iš programų meniu, tada bakstelėkite Įgalinti sparčiuosius klavišus. Laikykite nuspaudę Command klavišą ir galėsite naudoti tuos pačius sparčiuosius klavišus, kuriuos Gmail naudoja žiniatinklyje –C komponuoti, E archyvas, R atsakyti ir pan.

Jei daug laiko praleidžiate „Safari“ naudodami „iPad“, galite naudoti daug tų pačių sparčiųjų klavišų, kaip ir „MacOS“: Command + T norėdami atidaryti naują skirtuką, Command + W uždaryti kortelę, Control + Tab (arba Control + Shift + Tab naršyti atvirose kortelėse ir pan. Tada yra visos sistemos spartieji klavišai, kurie nepriklauso nuo vienos programos ir veiks bet kur:

 • Command + H: grįžkite į pagrindinį iPadOS ekraną
 • Command + tarpo klavišas: Rodyti paieškos laukelį (arba slėpti, jei jis jau matomas)
 • Command + Tab: perjunkite į paskutinę naudotą programą
 • „Command“ + „Shift“ + 3: padarykite ekrano kopiją (nusiųskite į nuotraukų galeriją)
 • Command + Shift + 4: padarykite ekrano kopiją ir atidarykite žymėjimą, kad galėtumėte ją peržiūrėti arba redaguoti
 • Command + Option + D: Rodyti arba slėpti iPadOS doką
 • Command + Tab: pakelkite sąsają, kad perjungtumėte programas į ekraną
 • Command + rodyklė dešinėn arba kairėn: greitai perjunkite atidarytas programas
 • Komanda +. (laikotarpis): Esc klavišo atitikmuo
 • Skirtukas: pereiti tarp laukų ar sąrašų
 • Žemės rutulys + S: Atidarykite „Siri“, paruoštą balso komandoms
 • Shift + Globe + A: Peržiūrėkite programų biblioteką savo iPad
 • Control + gaublys + rodyklė dešinėn arba kairėn: perkelkite langą į dešinę arba kairę ekrano pusę
 • Gaublys + (apverstas pasvirasis brūkšnys): paleiskite sąsają Slide Over
 • Gaublys + rodyklė dešinėn arba kairėn: perkelkite skydelį Slide Over
 • Gaublys + F: pereiti į viso ekrano režimą
 • Globe + C: atidarykite valdymo centrą

Taip pat galite sukurti savo pasirinktinius sparčiuosius klavišus. Norėdami tai padaryti, pasirinkite Prieinamumas tada iš Nustatymai Klaviatūros, tada įjunkite Pilna prieiga prie klaviatūros. Pasirinkite Užsakymai, tada pasirinkite komandą, kuriai norite priskirti spartųjį klavišą, tada pasirinkite pasirinktinį klavišų derinį. Palieskite padaryta patvirtinti.

Command klavišas parodys greitą sparčiųjų klavišų vadovą.

Command klavišas parodys greitą sparčiųjų klavišų vadovą.
Ekrano kopija: Apple

Taip pat yra galimybė pakeisti modifikavimo klavišus (pvz. komandą arba Gaublys), kuriuos iPadOS atpažįsta kaip įkrovos sparčiuosius klavišus. Savo iPad nustatymuose turite pasirinkti Apskritai, Klaviatūra, Aparatinė klaviatūra ir tada Modifikatoriaus klavišai pakeitimams – tai gali būti naudinga, jei naudojate trečiosios šalies klaviatūrą, kurioje nėra tų pačių klavišų kaip Apple.

Jei naudojate „Magic“ klaviatūrą (o ne „Smart Folio“ klaviatūrą), galite pasinaudoti valdymo pulto gestais, kaip ir „MacBook“.

 • Perbraukite dviem pirštais žemyn: atidarykite „Spotlight“ paiešką / slinkite „Safari“.
 • Bakstelėjimas dviem pirštais: paleiskite greitųjų veiksmų kontekstinį meniu
 • Braukite žemyn trimis pirštais: grįžti į pagrindinį ekraną
 • Braukite aukštyn trimis pirštais: peržiūrėkite atidarytas programas, skirtas kelių užduočių rodinyje
 • Perbraukite trimis pirštais kairėn arba dešinėn: pereiti tarp atidarytų programų

Nors iPad nepalaiko tiek daug sparčiųjų klavišų, kaip Apple staliniai ir nešiojamieji kompiuteriai, net naudojant kelis čia paminėtus klaviatūros derinius gali labai pasikeisti jūsų iPad naudojimas ir jis gali būti dar geresnis jūsų MacBook pakaitalas.

.

Leave a Comment