Geriausi nauji „Android“ žaidimai šią savaitę – „El Hijo“, „Micro RPG“ ir kt

Šeštadienis užklupo mus kaip slaptas robotas su blogiu savo skaitmeniniame galvoje. O tai reiškia, kad laikas paskubomis žvilgtelėti per petį ir sudaryti sąrašą nuostabių žaidimų, kurie per pastarąsias septynias dienas atsidūrė „Play“ parduotuvėje.

Šią savaitę taip pat yra keletas gana neblogų naujų „Android“ bibliotekos papildymų. Yra slaptų, distiliuotų RPG ir zen galvosūkių, kurie moko meno istorijos. Taip, tikriausiai yra kažkas kiekvienam.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play“ parduotuvės. Ir jei nenurodyta kitaip, jie yra aukščiausios kokybės. Jei turite savo pasiūlymą dėl nuostabaus naujo žaidimo, kuris pasirodė šią savaitę, taip pat priklijuokite jį komentarų skiltyje.

Nesmurtinis slaptas žaidimas, kurio metu jūs sėlinate per daugybę lygių, kai bandote atkurti ryšį su motina ir jos šešerių metų sūnumi. Jis atrodo nuostabiai, yra nuostabi istorija, yra vienuolynų, dykumų ir kitų dalykų, kuriuos reikia slapta pereiti.

Įkandimo dydžio RPG su žaismingu, žiedu paremtu kovos mechaniku ir įdomiomis koncepcijomis. Jūs renkate grobį, kovojate su daugybe skirtingų priešų ir kovojate su įspūdingais viršininkais. Tai verta patikrinti, o naudojant IAP tai nemokama.

Zen galvosūkis, pasakojantis abstraktaus meno istoriją per daugybę linksmų iššūkių. Žaidimas suskirstytas į tris dalis, kurių kiekviena pasakoja savo istoriją, o žaisdami taip pat išmoksite.

Skaitmeninė klasikinio CCG versija. Yra įvairių kelių žaidėjų ir vieno žaidėjo parinkčių, kurias galite naudoti, ir ji sukurta kaip vartai naujiems žaidėjams, taip pat Yu-Gi-Oh! veteranai. Tai nemokama naudojant IAP.

Nukreipkite ir spustelėkite nuotykius su tam tikrais paslėptų objektų posūkiais, per kuriuos vedžiojate katę po daugybę sodų, sprendžiate galvosūkius ir bandote būti vienu žingsniu priekyje tų įkyrių šarkų.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau sąrašų apie geriausius „Android“ žaidimus

Leave a Comment