Geriausi nauji „Android“ žaidimai šią savaitę – „Encodya“, „Bomb Trouble“ ir kt

Dar viena savaitė pamažu artėja prie neišvengiamos pabaigos, neryškios akys ir šiek tiek sutrikęs, o tai reiškia, kad laikas parašyti geriausių žaidimų, kurie per pastarąsias septynias dienas atsidūrė „Play Store“, sąrašą.

Ir tai buvo gana gera savaitė. Turime jums daugybę požemių, šiek tiek senosios mokyklos platformos ir „nukreipkite ir spustelėkite“ nuotykių, kuriuose vaidina kvailas robotas. Geri laikai. O, ir jie visi taip pat yra aukščiausios kokybės.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad juos visus atsisiųstumėte iš „Play“ parduotuvės. Ir jei manote, kad pastebėjote žaidimą, kuris pasirodė šią savaitę ir nusipelno šiek tiek dėmesio, praneškite mums komentarų skiltyje.

Jei esate senosios mokyklos požemių šliaužiklio gerbėjas, tada šis bus jūsų gatvėje. Yra daugybė požeminio nekilnojamojo turto, kurį galite pereiti ir žaisti apie 15 valandų. Ir kentaurai. Kas nemėgsta kentaurų?

Naujausias ACA NeoGeo serijos žaidimas yra absoliutus golfo perlas. Jei rimtai, tai vienas geriausių kada nors išleistų golfo žaidimų. Mes nemėgstame golfo ir realiame gyvenime, bet tuo džiaugiamės. Ir jūs galite žaisti su draugais.

Atkurta puikaus, itin gilaus požemio versija, kurioje tyrinėjama kaip nesąžininga. Bėgsite, pjaustysite daiktus, įsigysite naują įrangą ir apskritai gerai praleisite laiką tai darydami.

Vieno ekrano platformingo kompiuteris su giliomis arkadinėmis šaknimis. Jūs skubate aplinkui, šokate per monstrus ir smaigalius ir bandote išjungti bombas, kol jos nesprogsta. Yra 80 lygių ir jie visi yra velniškai geri.

Parodykite ir spustelėkite nuotykių rinkinį ne taip jau tolimoje ateityje. Jūs žaidžiate kaip devynerių metų našlaitė ir jos kompanionas robotas. Atrodo gražiai, yra nuostabi istorija ir daugiau nei 100 skirtingų vietų, kurias reikia ištirti.

Spustelėkite čia, jei norite pamatyti daugiau geriausių „Android“ žaidimų sąrašų

Leave a Comment