Geriausi nauji Android žaidimai šią savaitę – Potion Party, Skeletal Avenger ir kt

Dar viena savaitė nuvysta ant vynmedžio, išmeta mėsą į permirkusią žemę. Tai reiškia, kad atėjo laikas ilgai ir atidžiai pažvelgti į pačius geriausius žaidimus, kurie buvo išleisti „Android“ per pastarąsias septynias dienas.

Po praeitos savaitės nuviliančių kainų šįkart viskas šiek tiek geriau. Taigi mums pavyko rasti bent penkis žaidimus, kurie, mūsų nuomone, yra verti jūsų laiko.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play Store“ – jie visi yra aukščiausios kokybės, jei nenurodyta kitaip. Jei pastebėjote ką nors padoraus ir naujo, kurį, jūsų nuomone, žmonės turėtų žaisti, praneškite mums apie tai komentarų skiltyje.

Pabrėžimo klausimai nuošalyje (ČIA prezidentė? TAI Prezidentė? Tai Prezidentė?) Čia matote, kaip bandote išgelbėti savo politinę karjerą kaukolės dulkinimo priemonėmis. Tai strategijos valdymo žaidimas, kurio metu samdote žudikus, papirkinėjate žmones ir apskritai darote viską, kad tiesa niekada neišaiškintų.

Pasažų parduotuvės simuliatorius, kuriame matote, kaip verdate mikstūras skambinantiems nuotykių ieškotojams. Jūs maišote ingredientus, uždirbate pinigų, atnaujinate savo inventorių ir renkate naujus personažus. Čia yra pakankamai gylio, todėl turėsite paskubėti, jei norite, kad jūsų pirkėjai išeitų patenkinti.

Šios savaitės ACA NeoGeo įrašas yra šaudyklė iš viršaus į apačią su rimtais gabalais. Galima žaisti skirtingus personažus, kurių kiekvienas turi savo ypatingų įgūdžių. Taip pat yra nemažas iššūkių lygis, daugiausia todėl, kad 90-aisiais žaidimai paprastai buvo sunkesni. Taip pat turite atrakinti kelias pabaigas.

Stebuklinga šaudyklė, kurioje yra begalės banguotų, pikselių pavidalo monstrų, kuriuos galima pabandyti numušti. Kovodami į savo repertuarą įtraukite naujų įgūdžių, ir kiekvienas bėgimas bus kitoks. Jis yra labai sudėtingas ir, nors yra nelygių kraštų, jis vis dar aktyviai tobulinamas. Tai nemokama naudojant du pasirenkamus PP – vieną, skirtą atsikratyti skelbimų, o kitą – padvigubinti auksinį atlygį.

Šią savaitę užbaigsime su šiuo nuostabiu, veiksmo kupinu „10Tons“ nenaudėliu. Jūs žaidžiate kaip tituluotas kaulinis karys, kuris gali nuplėšti galvą ir mesti ją į priešus, kad atliktų specialias atakas. Yra daugybė atkūrimo galimybių, daugybė priešų ir lygių, kuriuos reikia įveikti, ir pakankamai, kad galėtumėte linksmintis valandas.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau sąrašų apie geriausius „Android“ žaidimus

Leave a Comment