Geriausi pabėgimo kambario žaidimai, skirti „Android“.

Kartais esate įstrigę kambaryje ir jums reikia išspręsti daugybę velniškų galvosūkių, kad išeitumėte. Kaip, ne taip dažnai ir dažniausiai tyčia. Bet ką daryti, jei norite atgauti šį jausmą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje?

Va čia ir atsiranda šis sąrašas. Apžiūrėjome „Play“ parduotuvę ir pasirinkome, mūsų nuomone, geriausius „Android“ skirtus pabėgimo kambario žaidimus. Kai kurie iš jų yra tarsi pabėgimo kambarys, esantis greta, tačiau juose užfiksuota „pabėgimo iš vietos“ žanro dvasia.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play“ parduotuvės. Jei nenurodyta kitaip, jie yra aukščiausios kokybės. O jei turite savo mėgstamiausią, kuriuo norėtumėte pasidalinti, priklijuokite jį komentarų skiltyje straipsnio apačioje.

Pradėsime nuo žaidimo, kurio mažoje pakuotėje yra daug. Sprendžiate galvosūkius, kad atidarytumėte duris, ir kiekvienas lygis užtruks tik keletą velniškai malonių minučių. Atrodo gerai, ir yra daug mažų „ah-ha“ akimirkų, kurios padės jums tęsti. Tai nemokama naudojant IAP, o jei jums patinka, galite išbandyti daugiau serijos žaidimų.

Šis yra sukurtas aplink daugybę loginių ir mechaninių galvosūkių, ir jūs žaidžiate su keistais nežemiškos kilmės daiktais. Yra paslėptų paslapčių ir istorija apie tai, iš kur atsirado ateivių mašinos. Tai nemokama naudojant IAP.

Turbūt tolimiausia atkarpa, kalbant apie pabėgimą iš kambarių, tačiau šis galvosūkis pažymės daug tų pačių psichikos langelių. Jūs sujungiate vaizdus, ​​​​naudodami juos spręsdami galvosūkius itin maloniais ir patraukliais būdais. Tai tarsi kelionė per gyvą meno kūrinį, ir tai toks žaidimas, kuris liks su jumis ilgam.

Bet kuris iš „The Room“ serijos žaidimų galėjo patekti į šį sąrašą, bet mes pasirinkome šį, nes jis yra naujausias, o nauji dalykai visada yra geriausi, tiesa? Jūs manipuliuojate jungikliais, baksnojate, traukiate, sukate ir gilinatės į paslaptį. Tai niūru visais tinkamais būdais.

Užuot tiesiog pabėgę iš kambario, šiame pabėgate nuo sielą stingdančio darbo biure. Tai, atvirai kalbant, yra kažkas, su kuo mes visi galime susitaikyti. Jame yra sausas humoro jausmas, keletas puikių galvosūkių ir įdomių personažų. Galite nemokamai pradėti nuo IAP, kad atrakintumėte likusią dalį.

„Da Vinčio namus“ būtų lengva pavadinti lėkštu „The Room“ klonu, tačiau iš tikrųjų čia vyksta daug dalykų, kurie išskiria jį iš įkvėpimo. Čia irgi savita atmosfera, ir sunku neįsitraukti į istoriją.

Techniškai tai labiau susiję su patekimu į kambarius, o ne su išėjimu iš jų, tačiau jis vyksta vėsiame džiunglių mieste, todėl mes tai leisime. Yra daugybė sudėtingų galvosūkių ir idėjų, susijusių su kitais žanrais, pvz., Nurodykite ir spustelėkite ir paslėptas objektas. Tai po truputį vyksta, bet čia vis dar galima rasti daug įdomybių.

Sąvokų mišinys susijungia, kad šis nusikaltimų išaiškinimo nuotykis būtų velniškai geras. Kaip galite spėti, yra daugybė mažų kambarių, iš kurių galima išeiti, ir paslaptingas miestas, kuriame pilna Mary Celeste. Tai nemokama naudojant IAP.

„Cube Escape“ serijoje yra daugybė žaidimų ir juos visus verta patikrinti. Yra net vienas, vadinamas Paradoksu, nes paradoksai pabėgimo kambariuose yra labai populiarūs. Važiavome su The Lake, nes mėgstame ežerus. Žaidimas nemokamas ir kupinas nuostabių keistenybių, kaip ir visi Rusty Lake žaidimai.

„Glitch Games“ sukuria daugybę tikrai gerų nuotykių žaidimų, tačiau šis sujungia daugybę dalykų, dėl kurių jie tokie geri, į trumpesnį paketą. Viskas apie tai, kaip išlipti iš namelio miške, tačiau neišvengiamai vyksta daug daugiau dalykų. Tai nemokama, bet galite išleisti pinigus užuominoms.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau sąrašų apie geriausius „Android“ žaidimus

Leave a Comment