Geriausi šios savaitės „Android“ žaidimai – „ZED Blade“, „FIFA Football“ ir kt

Būsime sąžiningi – tai nebuvo pati geriausia savaitė naujiems leidimams „Play“ parduotuvėje. Tiesą sakant, jis buvo gana apgailėtinas. Bet jau šeštadienis, o mes dar turime ką nors parašyti.

Taigi šį kartą iš sąrašo per daug nesitikėkite. Yra keletas gerų žaidimų, bet nieko, kas jus tikrai sujaudintų. Nebent bus kažkas, dėl ko jaudinsitės, tokiu atveju – puiku, gerai padaryta.

Galite spustelėti žemiau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad juos atsisiųstumėte iš „Play Store“, o jei manote, kad kažką praleidome, būtinai pasidalinkite tuo komentarų skiltyje.

Gerai, tai ne tiek naujas leidimas, kiek naujas atnaujinimas, nes būtent taip šiandien veikia žaidimai. Ji prideda visą grafinę peržiūrą, naujus visų lygų sąrašus ir dar daugiau. Jei mėgstate futbolą ar futbolą, tai tikriausiai jums patiks.

Kaip minėjome anksčiau, tai nėra puiki savaitė naujiems žaidimams „Play“ parduotuvėje. „Angry Birds Journey“ yra labai smagi, jei mėgstate „Angry Birds“ ir nesipykstate dėl ištvermės sistemos. Jei netelpate į abi šias kategorijas, praleiskite tai.

Antrą savaitę tikriausiai neįtrauktume ir šios. Tai gana padorus RPG, kuriame mėtomi kauliukai ir kuriami nauji personažai. Tai pakankamai tinkama pramogų dalis, tačiau yra dar įdomesnių RPG ir stalo žaidimų.

Gali būti, kad šis iš tikrųjų pasirodė praėjusią savaitę, bet leisk mums eiti. Tai puikus 90-ųjų arkadinių šaudmenų uostas. Tai taip pat yra aukščiausios kokybės žaidimas. Ir jame yra daugybė pikselių sprogimų. Ko nemylėti?

Tiesa, norint žaisti šį, jums reikės „Netflix“ paskyros, bet jei tai padarysite, verta pasidomėti. Tai nesąžininga pastatymo kaladė, kurioje matote, kaip kovojate atvirame pasaulyje ir metate kortas į priešų veidą. Tai gana tvarkinga, ar ne?

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau funkcijų apie geriausius „Android“ žaidimus

Leave a Comment