Geriausi vietiniai kelių žaidėjų žaidimai, skirti „Android“ – Fotonica, Terraria, Dual! ir dar

Laikai po truputį pradeda keistis, tik tiek, kad panašu, kad po kurio laiko pirmą kartą galėsime dažniau pabūti su žmonėmis. Ir žinote, kas tai padės? Vietiniai Android kelių žaidėjų žaidimai.

Taigi mes surašėme šį sąrašą čia. Jį sudaro, mūsų nuomone, geriausi vietiniai kelių žaidėjų žaidimai, skirti „Android“. Kai kurie iš jų yra tie patys įrenginiai, kai kurie yra pagrįsti „WiFi“, o bent vienas apima nesąmonių šaukimą.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play Store“. O jei turite pasiūlymų, mielai juos išgirstume – todėl būtinai įtraukite juos į komentarų skiltį.

Greitas, šiek tiek pašėlęs automatinis bėgikas, kurį galite žaisti tame pačiame įrenginyje su mielu draugu. Tai taip pat gerai, kaip prakaituoti delnai, o dar geriau, kai į mišinį įdedi draugą.

Strateginis žaidimas, skirtas išeiti iš daugybės kalėjimų. Galite žaisti vienas arba kartu su draugais, kad tai būtų dar įdomiau.

Plaukiojanti fizikos platforma puikiai tinka, kai žaidžiate vienas, tačiau kai kuriuos draugus laikykite šalia to paties įrenginio ir jis įgauna visiškai naują formą, kurią sunku įveikti.

Žaidimas apie plytelių klojimą ir kelio, kuriuo eis jūsų drakonas, sukūrimą. Tai pakankamai paprasta, kad kiekvienas gali jį paimti ir išbandyti, be to, tai puikus būdas įtraukti visus į linksmybes.

Kas gali būti geriau nei tyrinėti didžiulį atvirą pasaulį, kovoti su monstrais, kasti daiktus ir naudoti juos gyvenviečių statybai? Kodėl, žinoma, su draugais. Galite žaisti tuo pačiu WiFi ir mėgautis senais laikais.

Elegantiška, skaitmeninė itin populiaraus kortų žaidimo versija. Galite žaisti vienas prieš AI, galite žaisti internete arba galite žaisti šunį ir žaisti su šiuo metu šalia jūsų sėdinčiu žmogumi.

Bombomis paremtų mini žaidimų kolekcija, kurią galite žaisti su septyniais žmonėmis per „Wi-Fi“. Yra net papildoma programa, kurią jūsų draugai gali atsisiųsti ir naudoti kaip valdiklį savo įrenginiuose. Sklandžiai.

90 % mūsų yra tikri, kad jau žaidėte Spaceteam, bet jei dar nežaidėte, turėtumėte. Tai fantastiškas mokslinės fantastikos nuotykis, apimantis siaubingai daug šaukimų ir mygtukų spaudimo. Išbandykite, jums patiks.

Ei, tai teniso žaidimas, kurį žaidžiate dviejuose skirtinguose įrenginiuose. Skamba juokingai, iš esmės taip ir yra, bet taip pat siaubingai smagu. Tai tarsi žaisti tenisą be niurzgėjimo.

Pas mus žiauriai smagu žaisti internete, bet dar smagiau, kai žaidžiate tame pačiame kambaryje su žmonėmis, kurie galbūt jus apgaudinėja. Arba žmonės, kuriuos bandote apgauti. Jūs supratote idėją.

Spustelėkite čia, jei norite pamatyti daugiau geriausių „Android“ žaidimų sąrašų

Leave a Comment