Geriausi žaidimai, tokie kaip Wordle, skirti Android – Baikoh, Letterpress, Typeshift ir kt

Nebent pastaruosius porą mėnesių gyvenote po uola, tikriausiai girdėjote apie Wordle. Tai itin populiarus žodžių žaidimas, kurį galite žaisti telefono naršyklėje. Tai gana gerai. Net mano mamai tai patinka.

Tačiau tai suteikia jums tik vieną galvosūkį per dieną, todėl yra tikimybė, kad trokštate daugiau žodžiais pagrįstų pramogų, kurios užpildytų likusį laiką. Ir čia atsiranda šis sąrašas. Tai taip pat nėra klonai – tai originali patirtis su žodžiais pagrįstu linksmumu.

Galite spustelėti toliau pateiktus žaidimų pavadinimus, kad atsisiųstumėte juos iš „Play“ parduotuvės. Ir jei turite savo pasiūlymų dėl tokių žaidimų kaip Wordle, praneškite mums komentarų skiltyje.

Tai sumaišo galvosūkių mechaniką iš tokių kaip „Tetris“ ir taip pat įdeda šiek tiek rašybos. Tai baudžia už jūsų klaidas, todėl jei norite laimėti, turite būti ant kojų.

Kas gali būti geriau už žodžių žaidimą? Kaip apie žodžių žaidimą, kuriame bandote išgelbėti žmones nuo baisios nelaimės? Yra 90 lygių ir paslaptinga istorija, kuri viską stumia.

Žodžių paieškos ir lentų valymo galvosūkių derinys – tai paprasta estetika, su kuria „Wordle“ gerbėjai iškart jausis kaip namie. Ir tai taip pat labai smagu. Taigi tai yra dviprasmybė.

Šis derinys suteikia kelių žaidėjų linksmybių. Jūs ne tik ieškote žodžių, bet ir kovojate su kitu žaidėju, kad pirmiausia juos surastumėte. Tai paprasta pasiimti ir yra keletas protingų metodų, kuriuos galite išmokti, kad išnaudotumėte visas jo galimybes.

Spartus, vieno žaidėjo žodžių žaidimas, kuriame turite naudoti tam tikras raides, kad įveiktumėte piktų kačių būrius – su savo piktų kačių būriais. Tai nuostabiai kvaila, bet taip pat pasižymi gana dideliu smūgiu.

Itin protingas kryžiažodžių, anagramų ir žodžių paieškos derinys. Nereikia aštrių refleksų, tik aštraus proto. Yra kasdienių galvosūkių, kurie savaitei bėgant tampa vis sunkesni, todėl labai sunku neįsigyti.

Šis įveda burtininkus į mišinį. Žodžių burtininkai, galima sakyti. Jūs naudojate žodžius, kad paleistumėte magijos sprogimus ir atmuštumėte užpuolikus. Tai vis dar yra žodžių žaidimas, tačiau tai yra žodžių žaidimas su fantazijos posūkiu.

Tai gana panašu į „Typeshift“, bet daugiau dėmesio skiriant kryžiažodžiui. Tai išbandys jūsų žodyną, o tai iš esmės yra visų šių žaidimų esmė, tiesa?

Dzen galvosūkis, kuris raides naudoja visiškai skirtingais būdais. Tai privers susimąstyti, privers nusišypsoti ir į kalbą pažvelgti naujais ir novatoriškais būdais.

Gana beprotiška patirtis, susijusi su lokiais, kelionėmis laiku ir ieškant žodžių. Tai patirtis, su kuria sunku nesusipainioti, be to, ji atrodo nuostabiai. Jei ieškote kažko, kas nežaidžia pagal tvankias taisykles, tai yra tai.

Spustelėkite čia, jei norite perskaityti daugiau geriausių „Android“ žaidimų sąrašų

Leave a Comment