„Golden Bros“ yra būsimas „Netmarble“ 3v3 blokų grandinės žaidimas mobiliesiems ir asmeniniams kompiuteriams

„Netmarble“ ką tik paskelbė įdomų pranešimą apie „Golden Bros“ – naujausią 3 prieš 3 atsitiktinio šaudymo žaidimą mobiliesiems. Būsimas pavadinimas pasižymi jaudinančia kova realiuoju laiku ir „blockchain“ technologija, suteikiančia žaidėjams galimybę smagiai ir strategiškai ją įveikti.

„Golden Bros“ gali pasigirti paprastais valdikliais, į kuriuos gali patekti bet kas per savo įspūdingas 3 prieš 3 rungtynes. Kovos taisyklės tariamai yra intuityvios, su daugybe įvairių žemėlapių, į kuriuos žaidėjai gali pasinerti su kiekvienu nauju mūšiu. Šie žemėlapiai taip pat leidžia žaidėjams išlaisvinti savo vidinį taktiką, kai jie sugalvoja įvairias strategijas, siekdami iškovoti saldžią, mielą pergalę.

Veikėjai, kuriuos žaidžia vartotojai, vadinami broliais, ir kiekvienas iš jų pasižymi unikaliais įgūdžiais, kuriuos žaidėjai gali pritaikyti, kad geriausiai atitiktų savo žaidimo stilių. Broliai taip pat gali atlikti skirtingus kovinius vaidmenis pagal žaidėjo pageidavimus, naudodami „Įgūdžių kapsules“, kurias žaidime galima gauti atsitiktinai. Įgūdžiai gali būti pritaikyti ir tobulinti naudojant augimo medžius, o strategijos gali būti sukurtos vietoje, kad kiekvienas naujas mačas skirtųsi nuo ankstesnių.

Nors detalės šiuo metu yra šiek tiek menkos, „Netmarble“ per kelias ateinančias savaites išleis žaidimo atnaujinimus, nes „Golden Bros“ pirmą metų pusmetį pasirodys ir asmeniniame kompiuteryje, ir mobiliajame telefone. Kol kas galite apsilankyti oficialioje anonso svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos, arba pažiūrėkite į anksčiau pateiktą įterptąjį anonsą, kad pajustumėte žaidimo pojūtį. Iš paskelbtos filmuotos medžiagos atrodo, kad tai spalvingas ir ryškus naujas pavadinimas, į kurį galite patekti, jei ieškote greitų, bet intensyvių kovų su kriptovaliuta.

Ar ieškote daugiau kelių žaidėjų beprotybės, kurios išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 28 geriausių kelių žaidėjų žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąraše?

Leave a Comment