„Google Play“ parduotuvėje pateikiami žaidimai, „optimizuoti Pixel 6“

„Android 12“ yra žaidimų prietaisų skydelis, kuris šiuo metu yra išskirtinis „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. „Google“ ne tik teikia naudingų įrankių, bet ir skatina kūrėjus pasinaudoti žaidimo režimo API. „Google Play“ dabar rodo žaidimus, kurie yra „optimizuoti Pixel 6“.

Atnaujinimas 29.1.22: Per kelis mėnesius „Google“ pridėjo tris žaidimus (išvardytus toliau pateiktos diagramos pabaigoje). Šis sąrašas „Play“ parduotuvėje vis dar rodomas tik „Pixel 6“, nors žaidimų prietaisų skydelis šiuo metu pasiekiamas visuose „Google 12“ „Android“ telefonuose.


Originalus 11/14/21: Žaidimų parduotuvės skirtuko viršuje vartotojai mato karuselę „Optimizuota Pixel 6“ su skyriumi „Padidinkite našumą arba taupykite energiją“. Tai reiškia žaidimo režimo API, kurią kūrėjai gali palaikyti, kad vartotojai galėtų nuspręsti, ar jie nori, kad pirmenybė būtų teikiama žaidimams, kad būtų ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas arba didžiausias kadrų dažnis.


Kaip žmonės pažymėjo mūsų komentaruose, žaidimo režimo palaikymas yra vienintelis optimizavimas, kurį reikia įtraukti į „Play“ parduotuvės sąrašą. Bandydami pastebėjome susijusius režimus Scrabble Go (atsitiktinis žaidimas) ir FIFA futbolas (intensyvesnis pavadinimas).


Galutiniai vartotojai gali įjungti „Žaidimų informacijos suvestinę“ iš Sistemos nuostatos> Programos> (skiltyje „Bendrieji“ žaidimo nustatymai). Kai atidarote suderinamą pavadinimą, gaunate slankiojantį burbulą, kuris atidaro sluoksnį. Suderinamuose žaidimuose „Optimizacijos“ išklotinė, esanti po ekrano fiksavimo, įrašymo, FPS ir DND skaitiklių nuorodų linija bei „YouTube“ tiesiogine transliacija, pateikia tris būdus:

  • Spektaklis: padidina kadrų dažnį
  • Standartinis: naudojami numatytieji žaidimo nustatymai
  • Baterijos taupymas: prailgina baterijos veikimo laiką

Šiuo metu žaidimų prietaisų skydelis pasiekiamas tik „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Ji nerodoma kituose „Pixel“ telefonuose, kuriuose veikia „Android 12“. Liepos mėnesį „Google“ teigė, kad žaidimo režimo API bus pasiekiama „tam tikruose“ „Android 12“ įrenginiuose vėliau šiais metais ir kad „Samsung“ jau yra partneris, „turėdamas daugiau OĮG keliaudami.

Toliau pateikiamas visas „Google Play“ žaidimams optimizuotų „Pixel 6“ pavadinimų sąrašas:

Daugiau apie „Pixel 6“:

Atnaujinta patikslintu pavadinimu

FTC: Norėdami uždirbti, naudojame automatines filialų nuorodas. Daugiau.


Daugiau naujienų rasite „9to5Google“ „YouTube“:

Leave a Comment