„Google“ skaidrės prisijungia prie milijardo diegimų klubo „Play“ parduotuvėje, praėjus vos dvejiems metams po „PowerPoint“.

Nors kai kurie „Microsoft Office“ specialistai jums pasakys kitaip, „Google“ produktyvumo programų rinkinio daugumai vartotojų yra daugiau nei pakankamai. Nesvarbu, ar esate studentas, visą naktį traukiantis, kad užbaigtumėte tą paskutinės minutės 25 puslapių dokumentą, ar sekate savo finansus naudodami kruopščiai suredaguotą skaičiuoklę, vienas iš daugelio Disko įrankių jums padės. „Google“ skaidrės gali būti ne tokios populiarios kaip Dokumentai ar Skaičiuoklės, bet atrodo, kad jos pamažu vejasi.

Skaidrės pagaliau pasiekė milijardą „Play“ parduotuvėje įdiegtų etapų, o tai rodo, kad nors skaidrių demonstracijos gali būti ne tokios populiarios kaip skaičiuoklės ar dokumentai, jos vis tiek yra labai svarbios. Tai paskutinė pagrindinė Disko programų „trilogija“, pasiekusi šią ribą, po „Google“ dokumentų 2020 m. spalio mėn. ir „Google“ skaičiuoklių 2021 m. liepos mėn.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Palyginti su kitais bendrovės produktais, „Sheets“ pastaruoju metu neturėjo jokių reikšmingų pakeitimų ar naujovių. Vos prieš porą savaičių „Google“ nužudė savo „Wear OS“ pagrįstą nuotolinio valdymo pultą skaidrių demonstravimui valdyti, tyliai pašalindama jį iš „Play“ parduotuvės. Nors tikriausiai mažai naudojamas, jis buvo puikus priedas visiems, kurie reguliariai pristato pristatymus biuruose ar klasėse. Praėjusiais metais, prieš oficialiai išleidžiant „Android 12“, „Google“ suteikė programai „Medžiagą, kurią perkūrėte“. Ji taip pat pervadino mygtuką „Pateikti“ į „Skaidrių demonstraciją“, kad vartotojai nesusipainiotų dėl panašiai pažymėto „Meet“ mygtuko.


skaidrės-1-bil

Vieno milijardo įdiegimų klubas pamažu tampa perpildytas nei bet kada anksčiau. Be kitų produktyvumo įrankių, „Slides“ prisijungia prie tokių programų kaip „Telegram“, „YouTube Music“ ir – taip – ​​„Microsoft PowerPoint“, kurių pastaroji ją įveikė daugiau nei prieš dvejus metus. Jei niekada neišbandėte programos, gaukite ją naudodami toliau pateiktą „Play“ parduotuvės nuorodą.


Kada mano telefonas bus atnaujintas į „Android 12“?

Galbūt laukėte pakankamai ilgai, bet dar palauksite

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment