Greitai atlikti puikūs žaidimai Užfiksuokite naują aukojimo rekordą

Po kelerių metų, kai bendra aukų suma buvo mažesnė, šių metų „Awesome Games Done Quick“ programa nustato naują šio įvykio etapą.


gdq donorystės logotipas

„Games Done Quick“, kurioje vyksta dvejus metus trunkantys renginiai „Awesome Games Done Quick“ ir „Summer Games Done Quick“, paskelbė, kad paskutiniame renginyje buvo surinkta rekordinė pinigų suma. „Games Done Quick“ praėjusią naktį „Twitter“ įraše išdidžiai paskelbė, kad per visą savaitę trukusį renginį paaukota 3,4 mln. USD, viršijant ankstesnį rekordą – 3,2 mln.

„Games Done Quick“ kiekvienais metais organizuoja du renginius: „Awesome Games Done Quick“ sausio mėnesį ir „Summer Games Done Quick“ liepos mėn., kuriuos organizuoja Šiaurės Amerikos greitojo bėgimo bendruomenė, siekdama surinkti pinigų vėžio tyrimams. Renginiai pritraukia milijonus žiūrovų į „Twitch“ kiekvieną kartą, kai jie vyksta.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

SUSIJĘS: Zelda Randomizer Speedrun: Žiūrėkite kaip pokalbių trolių žaidėją daugiau nei 3 valandas

Žiūrovai gali paaukoti tiesiogiai „Games Done Quick“ per savo svetainę, o aukos taip pat bus skaitomos srauto metu, jei žiūrovas norės palikti komentarą. Kai kurie žiūrovai paaukos, kad bėgikas (-iai) ar diktorius personažui palieka kažkokį įspūdį arba tiesiog nori palikti žinutę bėgikui. Ankstesniais metais renginys baigdavosi tam tikroje vietoje, kuri dažniausiai būdavo viešbutyje, tačiau dabartinės pasaulio aplinkybės lėmė, kad „Games Done Quick“ buvo organizuojamas internetu, kai greitojo bėgimo dalyviai ir darbuotojai renginius rengia iš savo namų. Daugumą greitųjų bėgikų, dalyvaujančių renginyje, galima rasti „Twitch“ arba „YouTube“ per jų pačių transliacijos kanalus.


Paskutiniuose trijuose GDQ įvykiuose nuo 2020 m. liepos iki 2021 m. liepos mėn. bendras aukų skaičius buvo mažesnis, tikriausiai dėl COVID-19 pandemijos, dėl kurios kai kurie žmonės neteko darbo ir negalėjo paaukoti pinigų. Gyvenimui šiek tiek sugrįžus į įprastas vėžes, „Awesome Games Done Quick“ padaugėjo aukų ir tai buvo greičiausias įvykis istorijoje, pasiekęs 1 mln. USD, paaukotų per trečiadienio įvykį (kiekvienas GDQ prasideda sekmadienį).

Vėžio tyrimų ir labdaros žaidimų rėmimas yra vienas didžiausių žaidimo akcentų, todėl smagu, kad renginys tęsiasi ir vyksta gerai. Šis renginys – tai puiki demonstracija, kai žaidėjai susiburia palaikyti tikslą, kuris yra didesnis nei jie patys ir atsiliepė pasauliui. Parama šiam renginiui visada laukiama ir net vien jo žiūrėjimas gali padėti patobulinti „Games Done Quick“.


Kitas „Games Done Quick“ įvyks liepos mėnesį, o laikas parodys, ar renginys gali būti dar didesnis nei šių metų „Awesome Games Done Quick“. Jei šis įvykis skamba įdomiai, VOD galite pamatyti „Games Done Quick“ YouTube kanale, o jo naujausios transliacijos greičiausiai vis tiek bus pasiekiamos „Twitch“ per ateinančius kelis mėnesius.

DAUGIAU: du žaidėjai įveikė Mike’o Tysono Punch Out užrištomis akimis su 1 valdikliu


archyvas-81-plakatas Apkarpytas
Archyvas 81 Apžvalga

Naujausia „Netflix“ siaubo paslaptis yra protingas ir patrauklus laikrodis, net jei atrodo, kad tai jau padaryta.

Skaityk


Apie autorių

Leave a Comment