Gut-Behrami laimi nusileidimą – Taipei Times

• AP, ALTENMARKT-ZAUCHENSEE, Austrija

Laros Gut-Behrami sezonas šeštadienį pagaliau pakilo po dviejų apgailėtinų mėnesių, apimančių ligas, nuosmukį ir užsikrėtimą COVID-19.

Pirmą kartą pasirodžiusi Pekino žiemos žaidynėse per maždaug tris savaites, šveicarė Gut-Behrami įveikė keblią trasą ir laimėjo ketvirtą šio sezono moterų pasaulio taurės bėgimą nuo kalno.

„Tai yra tai, ko man reikėjo, ir džiaugiuosi, kad slidinėjau taip, kaip norėjau“, – sakė buvęs Šveicarijos čempionas, turintis devynis medalius iš pagrindinių čempionatų, bet tik vieną olimpinį medalį – bronzą 2014 m. Sočyje. Žaidimai.

Nuotrauka: AFP

„Mano paskutiniai du mėnesiai buvo tik geri. Džiaugiuosi grįžęs į ritmą. Smagu, kad tris dienas iš eilės sugebėjau slidinėti aukštu lygiu“, – sakė trečią greičiausią laiką per dvi treniruotes paskelbęs Gut-Behrami.

Olimpinė prizininkė Sofia Goggia patyrė nepatogų kritimą pusiaukelėje.

Italas netrukus po incidento pakilo ir nuslydo taku.

„Esu sumušta ir uždegusi, bet, laimei, nepažeista“, – sakė Goggia.

Gut-Behrami puikiomis sąlygomis 3 km ilgio Kalberlocho trasoje finišavo per 1 minutę ir 45,78 sekundės, dešimtadaliu sekundės aplenkdamas vokietę Kirą Weidle, o trečioje vietoje atsiliko austras Ramonas Siebenhoferis 0,44 sekundės.

Gut-Behrami tai buvo antroji pergalė šį sezoną, tačiau pirmoji po to, kai po teigiamo COVID-19 testo ji praleido beveik keturias lenktynių savaites.

“Po to [the season opener in] „Solden, niekas nevyko taip, kaip planuota“, – sakė Gut-Behrami. „Amerikoje susirgau, todėl partrenkiau, todėl susirgau COVID-19. Penkias dienas slidinėjau lapkritį ir tris dienas gruodį, o tai nieko.

Kovodamas su peršalimu, Gut-Behrami užėmė 17 ir 23 vietas dviejuose nusileidimuose Luizės ežere, Albertoje. Gruodžio 11-ąją Sankt Peterburge ji laimėjo super-gigantinį slalomą. Moritz gimtojoje Šveicarijoje, bet kitą dieną krito antrajame super-gigantiniame slalome.

Netrukus po to teigiamas testas privertė ją atsiriboti, o į milžiniško slalomo lenktynes ​​Slovėnijoje ji grįžo tik praėjusią savaitę.

Komentarai bus moderuojami. Pateikite komentarus, susijusius su straipsniu. Pastabos su įžeidžiančia ir nepadoria kalba, bet kokios rūšies asmeniniais išpuoliais ar reklama bus pašalintos, o vartotojas uždraustas. Galutinį sprendimą savo nuožiūra priims „Taipei Times“.