Haley Cavinder antrasis trigubas dublis šį sezoną: „tikrai kažkas šaunaus“

FRESNO, Kalifornija (KSEE) – Fresno valstijos moterų krepšinio komanda šeštadienį nugalėjo San Chosė valstiją už trigubo dublio Haley Cavinder: 17 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų.

Ir jokio eismo.

Cavinder, jaunesnė ir rezultatyviausia „Mountain West“ žaidėja (18,7 tšk.), yra pirmoji moteris Fresno valstijos krepšinio istorijoje, per tą patį sezoną surinkusi du trigubus dublius. Prieš Jutos slėnį dar lapkritį ji pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Šiais metais turiu daugiau smaigalių vaidmenų, todėl tai tikrai nėra trigubo dublio tikslas“, – šypsojosi Cavinderis. „Bet mano tikslas buvo tik labiau įtraukti savo komandos draugus, rasti atvirą vyrą ir geriau suprasti žaidimą… tai buvo tiesiog šaunus momentas, aš nesupratau, kad turiu tiek žaidėjų, ar nulis pralaimėtų žaidėjų. Taigi tikrai kažkas šaunaus.

Bego Fazas Davalosas yra vienintelis žaidėjas Fresno valstijos moterų krepšinio istorijoje, pasiekęs trigubą dublį. Jis turi du, bet ne tą patį sezoną: 2015 m. prieš Cal State Stanislovą ir 2016 m. prieš CSUN.

Leave a Comment