Hello Games remaster Joe Danger iOS sistemoje po to, kai autistiškas vaikas prarado savo mėgstamą žaidimą

„No Man’s Skya Hello Games“ kūrėjai padarė pertrauką nuo didžiulio (ir labai populiaraus) kosminio nuotykio atnaujinimo, kad pataisytų pirmąjį „Joe Danger“ titulą autistiškam vaikui, kuris nebegali žaisti savo mėgstamo žaidimo.

Džekas, aštuonerių metų vaikas, kuriam diagnozuotas autizmas, žaisdavo šį žaidimą, kad padėtų jam stresinėse situacijose, o jo tėvas per tai su juo susisiekė, skatindamas jų bendrą meilę vaizdo žaidimams.

Gavęs el. laišką iš Jacko tėvo, kad iOS 15 atnaujinimas pašalino 12 metų senumo žaidimą iš jo telefono, Hello Games nusprendė ne tik atnaujinti Joe Danger, kad jis veiktų šiuolaikiniuose įrenginiuose, bet ir pertvarkyti visą žaidimą.

Joe Danger 2022 remaster dabar palaiko 64 bitų architektūras, o tai reiškia, kad artimiausioje ateityje jis turėtų veikti daugumoje Apple įrenginių su nauja grafine peržiūra, įskaitant naujus atspalvius, tekstūras, skiriamąją gebą ir ryškų 60 kadrų per sekundę veiksmą. Ir, žinoma, kadangi tai tik esamo „App Store“ žaidimo atnaujinimas, milijonai žudikų už 2 USD jį gali nemokamai įsigyti.

Prieš šiandieninį 1.3 atnaujinimą motociklų iššūkių lenktynininkas paskutinį kartą buvo atnaujintas prieš septynerius metus, kad palaikytų iOS 8, pridėjus palaikymą japonų, kinų ir korėjiečių kalboms.

Šiandienos „Twitter“ žinutėje „Hello Games“ bosas Seanas Murray’us teigė, kad tai buvo pomėgių projektas, skirtas Joe Dangerio atgaivinimui su aštuonerius metus trukusiu technologiniu pakeitimu, tačiau verta tai padaryti dėl Džeko ir tūkstančių kitų, mylinčių mažąjį drąsuolį.

„Joe Danger buvo pirmasis mūsų žaidimas, kai dar buvome keturi vaikinai troboje ir stengėmės būti pastebėti“, – tviteryje rašė Murray. „Kaip žaidimų kūrėjai, labai lengva neįvertinti, kokį poveikį gali turėti net patys mažiausi žaidimai. Džiaugiuosi, kad kažkas, ką sukuriate, gali būti pirmasis kažkieno žaidimas, kurį jis žaidžia svarbią akimirką ar net buvo mėgstamiausias dalykas. kol“.

„Joe Danger“ pasiekiamas „iOS“ su atnaujinta grafika ir kartu su jo stalo lenktynių papildymu „Joe Danger Infinity“.


Leave a Comment