„Hitman 3“ pasiekia „Game Pass“ ir „Steam“, pridedant naują darbo būdą

Tai didelė diena didžiajam smogikui 3, kuriam dabar jau antrieji turinio ir palaikymo metai. „Io Interactive“ kūrėjams sunku išeiti iš durų, nes jie pridėjo naują „Elusive Target Arcade“ režimą ir kompiuteriui suteikia VR palaikymą. Taip pat šiandien „Epic“ išskirtinumas baigiasi ne tik „Steam“, bet ir „Game Pass“, o visa trilogija ateina į „Microsoft“ prenumeratos paslaugą. Užimtas užimtas.

Taigi. Daug kas vyksta. Pradėkime nuo nišos. Po to, kai „PlayStation“ debiutavo VR palaikymas, „Hitman“ dabar taip pat leidžia prisijungti prie „cybergoggles“ ir asmeniniame kompiuteryje. Ir jūs galite pamatyti žudiko akimis ir nužudyti žudiko rankomis. Jis veikia su įvairiais Valve Index, HTC Vive ir Oculus Rift ir Quest akiniais, taip pat kelių tipų VR valdikliais. Daugiau informacijos apie sistemos reikalavimus ir palaikomą aparatinę įrangą, įskaitant įspėjimą apie kai kuriuos valdiklius, kurie „gali nesiūlyti geriausios patirties“, rasite „Io“ VR puslapyje.

Daug pigesnis yra Elusive Target Arcade, naujas režimas, pagrįstas prieštaringai vertinamu Elusive Target režimu. Nors šios žudynės buvo trumpalaikės, galimos tik tam tikromis dienomis, jos yra nuolatinės. Jūs taip pat negalite jų sumenkinti visam laikui, tik prarasite 12 valandų sutartį, jei ją susprogdysite. Jie taip pat yra sudėtingesni, nes kiekviena sutartis susideda iš tikslų grandinės. „Io“ pradeda su trimis arkadų sutartimis, kurios pasieks 11 tikslų 10-yje vietų, ir planuoja vėliau šiais metais sudaryti daugiau sutarčių.

Parduotuvės! Epixclusivity Hitman 3 metai jau baigėsi. Šiandien „Steam“ jis bus pristatytas 18:00 GMT (10:00 Ramiojo vandenyno). Šis „Steam“ puslapis bus paskelbtas tik tada, kai jis iš tikrųjų pasirodys. Ir visa trilogija turėtų atvykti į „Microsoft Store“ ir „Game Pass“ 13:00 GMT, taigi ji turėtų būti ten rrright nnnow (matau skirtingą prieinamumą įvairiose „Microsoft“ programose ir vitrinose, o tai nėra naudinga). Gaukite gerą Game Pass.

„Hit 3“ išleidimas kaip išskirtinis epas po to, kai ankstesni du buvo „Steam“, buvo didelė kvaila netvarka, ypač kai paleidimo metu sugedo importavimo serveriai. Bet aš suprantu, kad „Io“ dabar yra nepriklausoma studija (po to, kai „Square Enix“ juos paliko) ir kad „Epic“ siūlo didžiulius maišus pinigų. Ar įsisiurbėte, mielas skaitytojau, ar laukėte šios dienos?

Žr. 2 metų pataisos pastabas, kad gautumėte daugiau informacijos, įskaitant informaciją apie naujinimų perkėlimą iš vienos versijos į kitą, kelis klaidų pataisymus, saugojimo laiką ir kitas perspektyvas.

Tai tik 2 metų pradžia. Likusių metų planuose yra naujas žemėlapis, oro sekimo palaikymas ir naujas būdas dirbti su nesąžiningais elementais, vadinamas Freelancer.

Prieš metus pateiktoje „Hitman 3“ apžvalgoje Brendy sakė: „Kaip paskutinis veiksmas, Hitman 3 yra toks pat galingas ir malonus, kaip ir jo brolių ir seserų trilogija. Kaip trilogija, tai vienas įdomiausių žaidimų per praėjusį dešimtmetį. Iana – patikima, sausa, uniformuota. Geriausias žudikas, kokį tik galima nusipirkti už pinigus.

Leave a Comment