„Instagram“ ritės neveikia Sprendimas: „iPhone“ ir „Android“.

Ar yra koks Instagramas Ritės nepataiso populiarios vaizdo įrašymo funkcijos iPhone ir Android įrenginiuose? Naudotojai, bandantys išbandyti šią funkciją mobiliojoje versijoje, gali pastebėti, kad „Instagram Reels“ neįrašo nei „iOS“, nei „Android“ arba jiems trūksta mygtukų, todėl jie negali pasirinkti parinkčių. Ar tai klaida, ar nesunku ištaisyti klaidą naudojant „Instagram Reels“ mygtukus?

Ar yra „Instagram Reels“ naujinimas, kuris neveikia?

Norėdami taisyti „Instagram“ ritinius „iPhone“ ir „Android“:

  • Uždarykite ir iš naujo paleiskite „Instagram“ programą. Tai turėtų ištaisyti daugumą klaidų.
  • Patikrinkite būgnus keliose prieigos srityse – naršymo juostos apačioje, naujo įrašo ekrane ir kt.
  • Atsijunkite nuo „Instagram“ programos ir vėl prisijunkite.
  • Jei reikia, atsijunkite ir visiškai ištrinkite programą, tada atsisiųskite ir vėl prisijunkite.
  • Įsitikinkite, kad programa atnaujinta į naujausią versiją.
  • Uždarykite ir iš naujo paleiskite telefoną, kad įsitikintumėte, jog jis atnaujintas.

Jei „Instagram Reels“ funkcija vis tiek neįrašo arba net nerodo parinkčių, kai ji paleidžiama atlikus šiuos įvairius pataisymus, vartotojai turėtų pranešti apie problemą tiesiogiai „Instagram“, kad galėtų atlikti pataisymą būsimiems naujinimams. Eikite į paskyros puslapį ir spustelėkite mygtuką su trimis horizontaliomis juostomis viršutiniame kairiajame kampe, tada – Nustatymai, Pagalba ir Pranešti apie problemą. Apibūdinkite „Instagram Reels“ problemą ir pateikite ją. Be to, toliau bandykite aukščiau pateiktus pataisymus ir tikimės, kad funkcija vėl pradės veikti.

Jei reikia papildomos pagalbos naudojant „Instagram“ įvairiuose įrenginiuose, štai kaip iš naujo paleisti „Instagram Playback“, jei jis nerodomas dėl kokios nors priežasties, kaip pataisyti lipduko funkciją „Pridėti savo“, o štai viskas apie „Instagram Lite“.

Leave a Comment