Itch.io drąsiai tvirtina, kad NFT yra apgaulė, tuo pat metu priglobdami žaidimus, ruošiančius pasiūlyti NFT

Šiuo metu atrodo, kad tiek daug žaidimų korporacijų yra pasiruošusios pereiti prie NFT. Jei nesate susipažinę su NFT, akronimas reiškia nepakeičiamą prieigos raktą, kuris sudaro duomenis, saugomus blokų grandinėje, kuri siūlo unikaliai identifikuojamą prieigos raktą, paverčiantį be galo kopijuojamus vaizdų, muzikos ir vaizdo įrašų duomenis į unikalius elementus. Manoma, kad NFT nematerialiems duomenims suteikia pastovumo, tačiau jų vertė yra visiškai žiūrinčiojo akyse (panašiai kaip ir visi meno kūriniai), todėl daugelis lygina NFT su piramidės schema. Tie, kurie turi NFT, liks rankose rankinėje, jei mada išnyks.

Įdėti naujausias itch.io tviteris, kuriame aiškiai teigiama, kad NFT yra sukčiai. Jei nežinojote, itch.io yra skaitmeninė žaidimų, įskaitant „Android“ APK, parduotuvė. Tačiau čia yra tai, kad beveik kiekvienas gali įtraukti savo žaidimą į sąrašą itch.io, o rinkoje jau yra žaidimų, flirtuojančių su NFT, todėl suabejota naujausiu itch.io tviteriniu pranešimu.

DIENOS ANDROIDPOLICIJOS VIDEO

Kaip matote, kas naudoja itch.io Twitter paskyrą, užėmė griežtą poziciją prieš NFT. Tikėtina, kad tai yra atsakas į naujausią tendenciją, kad žaidimų studijos, tokios kaip „Square Enix“ ir „Electronic Arts“, praneša apie susidomėjimą medija (neseniai EA atsisakė). „Valve“ jau leido suprasti, kad NFT „Steam“ nepageidautina, nors „Epic“ atrodo „viskas“. NFT neabejotinai sukelia nesutarimus tarp žaidėjų ir kūrėjų / leidėjų, todėl suprantama, kad tokios parduotuvės kaip itch.io išaiškina savo poziciją šiuo klausimu keliais tviterio žinutėmis.

Žinoma, itch.io iš esmės veikia kaip žaidimams skirta Bandcamp versija, kurioje kiekvienas gali nemokamai arba už tam tikrą mokestį pateikti savo žaidimą parduotuvėje, o uždarbis gali net nepatekti į itch.io (kūrėjai gali pasirinkti, kiek eina link itch.io iki nulio). Dėl to „itch.io“ sulaukė kritikos po to, kai pažeidžia NFT, nes rinkoje jau yra keletas žaidimų, kuriuose siūlomos panašios technologijos arba kuriami NFT. Jūs netgi galite ieškoti šio termino svetainėje itch.io ir, nors daugelis žaidimų tiesiog juokauja iš NFT, kai kurie yra aktyviai kuriami atsižvelgiant į technologijas.

Taigi atrodytų, kad itch.io prieš siųsdamas tviteryje ne visai apgalvojo savo poziciją dėl NFT. Žinoma, gerai žinoti, kad įmonė nusiteikusi prieš technologiją, į kurią daugelis žaidėjų žiūri iš aukšto ir nepasitiki, bet, kita vertus, jei itch.io nėra kuruojamas (kad kas nors galėtų išvardyti žaidimus parduotuvėje), tai galiausiai reiškia, kad šiukšlės gali pasirodyti bet kuriuo metu, įskaitant NFT žaidimus. Taigi viešai pareiškus, kad nepritariate tam, ką leidžia jūsų parduotuvė, atsiranda keistas atsiribojimas, o tai galiausiai atima iš pradžių gana drąsaus teiginio svarbą.

Susisiekėme su itch.io dėl pareiškimo šiuo klausimu, kad išaiškintume visus mišrius pranešimus.


pixel-6-pro-on-red
Vasario pleistras yra „pasidaryk arba mirti“ momentas „Pixel 6“.

„Pixel 6“ nusipelno gerų atnaujinimų, bet ar jis juos gaus?

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment