Įtūžis paūmėjo po to, kai „Washington Nationals“ „Steve’as Cishekas“ užmušė „New York Mets“ Francisco Lindorą su šalmu

Penktadienio vakarą per Niujorko „Mets“ ir Vašingtono „Nationals“ rungtynes ​​buvo nuvalyti suolai po to, kai Metso trumpasis stabdis Francisco Lindoras smūgiavo į mušimo šalmą, o tai buvo antras toks incidentas per pirmąsias dvi sezono dienas.

Kai Lindoras gulėjo veidu žemyn muštynės dėžėje, Mets vadybininkas Buckas Showalteris išpuolė iš duobės, supykęs praėjus dienai po to, kai pirmasis žaidėjas Pete’as Alonso buvo paliktas kraujuoti aukštoje ir įtemptoje aikštelėje. Kai Showalteris šaukė „Nationals“ metėjui Steve’ui Cishekui, žaidėjai ir darbuotojai išbėgo iš iškastų ir tvartų, kol teisėjai juos atskyrė. Jokių smūgių mesti nebuvo.

Lindoras, kuriam 88 mylių per valandą greitį pataikė ant šalmo C formos atvarto dalies, skirtos apsaugoti žaidėjus nuo sunkių sužalojimų smūginėse aikštelėse, greitai atsistojo, bet vėliau paliko žaidimą. Cishekas buvo išmestas.

Lindoro žandikaulio rentgeno nuotraukos buvo neigiamos ir jam buvo atliktas smegenų sukrėtimo tyrimas.

Po „Opening Day“ rungtynių, per kurias trys „Mets“ žaidėjai nukentėjo nuo aikštelių, Showalteris sakė: „Aš tuo nepatenkintas“, nors prieš penktadienio rungtynes ​​pridūrė, kad nesitikėjo jokių užsitęsusių padarinių.

Tai pasikeitė penktajame kėlinyje, kai Lindoras atsimušė į kvadratą, o Cishekas išplėšė antrąją aikštę po to, kai atėjo į žaidimą ir pakeitė „Nationals“ pradininką Josiahą Gray. Lindoras, franšizės trumpasis žaidėjas, praėjusį sezoną pasirašęs 341 mln. USD vertės sutartį su „Mets“, nukrito ant žemės ir susiraukė, kai lauko mikrofonas paėmė balsą, sakantį: „O dieve“.

Cishek nustebimas dėl jo išmetimo buvo aiškus. Jis maldavo teisėjus, sakydamas: “Jis atsikirto į keksą… Ką norite, kad aš dėl to daryčiau?”

.

Leave a Comment