„Joe Danger“ ir „Joe Danger Infinity“, mėgstamos kultinės „Hello Games“ klasikos, dabar turi pertvarkytą vaizdą ir kitus „iOS“ atnaujinimus

„Hello Games“ atneša daug gerų naujienų Joe Danger gerbėjams – spalvingas bėgikų ir pasvirųjų lenktynių žaidimas šiandien bus atnaujintas iOS sistemoje. Klasikiniai „Joe Danger“ ir „Joe Danger Infinity“ buvo perdaryti iOS15 ir dabar juos galima atsisiųsti iš „App Store“, kad sutaptų su žaidimo dešimties metų jubiliejaus žaidimu.

Joe Danger ir Joe Danger Infinity pasižymi patobulinta vaizdine medžiaga, dideliu kadrų dažniu ir netgi žaidimų pulto bei ProMotion palaikymu. Nors kūrėjai geriausiai žinomi dėl No Man’s Sky, Joe Danger ir toliau „užima ypatingą vietą“ jų širdyse.


Tai buvo pirmasis mūsų žaidimas, kai dar buvome keturi vaikinai troboje ir bandėme būti pastebėti. Mes jį išleidome patys (jokie leidėjai nesudomino!), Namai netgi buvo įkeisti, kad jis būtų baigtas! Joe padėjo mūsų studijai įsitvirtinti ir įsitvirtinti kaip įmonė, bet čia taip pat išmokome kurti žaidimus“, – sako Seanas, Hello Games įkūrėjas.Pardavėme daugiau nei milijoną Joe Danger kopijų ir kiekvieną savaitę vis dar gauname el. laiškų iš gerbėjų. Deja, kadangi „iOS“ panaikino senesnius žaidimus, naujausiuose „Apple“ įrenginiuose jis nebeveikė. Mums visada buvo slapta gėda, kad „No Man’s Sky“ sėkmė paliko Joe Danger nemylimą.

Jei domitės nauja ir patobulinta vaizdine medžiaga ir norite išbandyti atnaujintus žaidimus, galite atsisiųsti Joe Danger iš iOS App Store ir Joe Danger Infinity iš App Store. Jei žaidimai jau priklauso jums iš anksto, atnaujinimą gausite nemokamai.

Ar ieškote daugiau bėgikų, kurie išbandys jūsų įgūdžius mobiliajame įrenginyje? Kodėl nepasidomėjus mūsų 25 geriausių nesibaigiančių bėgimo žaidimų, skirtų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, sąraše?

Leave a Comment