„Joe Danger“ žaidimai gauna atnaujintą „iOS“ leidimą

„Hello Games“ išleido atnaujinimą dviems Joe Danger žaidimai, skirti paminėti originalo 10-metį.

Joe Danger jis buvo paleistas iš naujo „iOS“ su atnaujintu vaizdu, didesniu kadrų dažniu, „ProMotion“ ir žaidimų pulto palaikymu. Seanas Murray, „Hello Games“ generalinis direktorius, atskleidė atnaujinimą „Twitter“ ir pridūrė, kad pertvarkymas buvo sukurtas dėl gerbėjų laiškų.

„Mūsų slapta gėda ta, kad „No Man’s Sky“ sėkmė paliko mūsų pirmąjį žaidimą Joe Danger nemylimas. Deja, nuo tada, kai iOS išleido senesnius žaidimus, jis nebeveikia naujausiuose Apple įrenginiuose.

Murray tęsė: „Kaip žaidimų kūrėjai, taip lengva neįvertinti net mažiausių žaidimų įtakos. Džiaugiuosi, kad jūsų sukurtas dalykas gali būti pirmasis kažkieno žaidimas, kurį jis žaidė, pataikyti svarbiu momentu ar net kurį laiką būti jo mėgstamiausias dalykas.

„Tai buvo hobio projektas Joe Danger Atgal į gyvenima. Lėtai atkurkite jį po gabalo per aštuonerius technologinių pokyčių metus. Įsivaizduokite, kad Džo dabar joja į saulėlydį ir mojuoja mums visiems, šypsosi ir su išdidžia ašara akyse.

Tie, kuriems priklauso originalas Joe Danger galės nemokamai parsisiųsti atnaujintas žaidimų versijas. Kitu atveju jį galima atsisiųsti iš Apple App Store kaip Joe Danger Specialus paketas už 2,99 GBP.

Murray pridūrė:Joe Danger tai buvo pirmas mūsų žaidimas, kai troboje dar buvome keturiese ir bandėme būti pastebėti. Leidėjai nesidomėjo, net namai buvo įkeisti, kad viskas būtų baigta… Džo padėjo mums atsipalaiduoti, taip pat išmokome ten kurti žaidimus.

Kitose naujienose Animal Crossing: Pocket Camp atnaujinimas prideda naują prenumeratos planą. Laimingų prisiminimų planas leis žaidėjams tinkinti žaidimo planavimo priemonę ir gauti lipdukus iš lipdukų parduotuvės.

Leave a Comment