Jūrininkai vs. Mets – žaidimo apžvalga – 2022 m. gegužės 14 d

NIUJORKAS – Vieną dieną po atvykimo Patrickas Mazeika jau suteikė netikėtą postūmį „New York Mets“.

Lengvai smūgiuojantis gaudytojas pradėjo rezultatyvią pertrauką, vedęs į septintą kėlinį savo pirmosiose pagrindinės lygos rungtynėse šį sezoną, o Mets šeštadienio vakarą rezultatu 5:4 nugalėjo apleistą Seattle Mariners.

„Jautėsi puikiai. Visada, kai gali prisidėti prie pergalės, tai viskas, ką aš stengiuosi padaryti“, – sakė Mažeika. „Šiuo metu šis yra gana ypatingas“.

Starlingas Marte’as trigubėjo, dubliavo, pelnė pavienį įvartį ir tris kartus pelnė mettų ekipą, kuri iššvaistė persvarą 4:0, kai Jesse’as Winkeris išlygino rezultatą su trijų atmušimų rezultatu nuo Chaseno Shreve’o, atsidūręs septintoje vietoje.

Mažeika, mušantis devintąją vietą, pirmąją aikštę išmušė Andrésas Muñozas (1-1) dešiniojo lauko pražangos stulpo viduje. Niujorko trečios eilės gaudytojas buvo iškviestas iš nepilnamečių penktadienį, kai geriausias gynėjas Jamesas McCannas pateko į sužeistųjų sąrašą su kairiojo riešo kaulų lūžiu.

„Štai kodėl atsikeliate ryte, kodėl niekada nežinote, kas jūsų laukia žaidime“, – sakė „Mets“ vadovas Buckas Showalteris. „Tai buvo puikus momentas jam, jau nekalbant apie komandą. Jis užpuolė vaikiną, lėkusį 100 mylių per valandą. Mums to reikėjo.”

Adamas Otavino (2-1) užėmė aštuntąją vietą be įvarčių, išleisdamas Ty France, o trečioje vietoje liko bėgikas, kad užbaigtų pamainą.

Edwinas Diazas atmušė 3-4-5 devintajame kėlinyje prieš savo buvusią komandą ir aštuntą kartą atmušė devynias progas. Finale jis patraukė Winkerį 100 mylių per valandą greitį, džiugindamas 37 148 gerbėjus, kurie ūkanotą naktį laukė lietaus.

„Įsitikinau, kad mano aikštelės jam būtų bjaurios“, – sakė Diazas.

Winkeris visą laiką buvo nušvilptas ir mojavo miniai po to, kai apvažiavo savo namų bėgimo bazes – tai dalis pirmyn ir atgal su „Citi Field“ gerbėjais, datuojama jo laikais su Sinsinatyje.

“Aš juos myliu. Jie yra nuostabi žmonių grupė. Jie labai aistringi savo komandai ir miestui “, – sakė Winkeris. “Akivaizdu, kad visa tai buvo paimta.”

Chrisas Bassittas atliko uždarymą į šeštąją vietą, o smuktelėjęs Francisco Lindoras atvažiavo du metimus, kurie po pralaimėjimo pagerino rezultatą iki 11:1. Vienintelis kartas, kai jie šį sezoną pralaimėjo rungtynes ​​iš eilės, buvo balandžio 10–11 d.

„Mariners“ pralaimėjo 13 iš 17.

Po 68 minučių delsimo prieš pirmąjį aikštę Niujorkas gavo naudos iš dviejų šaukimų, kurie buvo atmesti akimirksniu pakartojant pirmąją pamainą.

Po smūgio smūgio ir iš eilės einančių bazės buvo sukrauti du išėjimai, Bassitt nuėmė Eugenio Suarezą antroje bazėje. Suarezas, sukrėstas po to, kai įslydo stačia galva į Jeffo McNeilo kelį, iš pradžių buvo vadinamas saugiu prieš metsams metant iššūkį.

Apatinėje pusėje Marte iš pradžių buvo pašalintas iš trečiosios bazės savo trigubu. Jis įmušė įvartį, kai Lindoras atmušė vieną įvartį per įtemptą aikštę.

Suarezo klaida trečioje bazėje padėjo Niujorkui pelnyti du nepelnytus bėgimus trečiajame, kai Lindor ir McNeil paaukojo musių.

Dešinysis puolėjas Stevenas Souza jaunesnysis. numetė Marte įprastą skriejimą penktoje vietoje, o po to metė į antrąją vietą už priverstinį smūgį. Tačiau tai vis tiek galėjo kainuoti jūrininkams, nes tai buvo greitoji Marte, bėganti nuo pat pirmos iki įvarčio Pete’o Alonso dvitaškyje, o ne Brandonas Nimmo.

Souza švelnus RBI singlas su dviem išmušimais šeštoje atmušė 4:1 ir persekiojo Bassittą, kuris atmušė aštuonis.

Sethas Lugo išleido Adamą Frazierį, įdėdamas bazes, kad užbaigtų pamainą, tačiau septintajame kėlinyje atsisakė iš eilės singlų, kol Shreve’as buvo pakviestas susitikti su Winkeriu.

SHAKIRA, SHAKIRA

Showalteris prieš žaidimą paminėjo, kaip jis džiaugiasi, kad Shakira dalyvaus „Citi Field“. Dainininkė pozavo nuotraukoms prie klubo su Showalteriu ir keliais žaidėjais.

GIMTASIS VAIKAS

Gerbiamas potencialus žaidėjas George’as Kirby atidavė tris važiavimus – vieną uždirbo – ir tris pataikė per keturis padavimus antrajame starte „Mariners“ lygoje. Kirby, užaugęs Yankees gerbėju Rye priemiestyje, esančiame maždaug 22 mylios į šiaurę nuo Sičio Fieldo, turėjo daug šalininkų, kurie stovėjo prie kojų maždaug 20 eilių aukštyn nuo Sietlo iškaso trečioje bazės pusėje.

„Tai buvo nuostabu“, – sakė Kirby. „Atrodė, kad už mane džiaugėsi daugiau nei 100 žmonių, o tai buvo gana miela.

Kirby buvo priimtas mettų iš vidurinės mokyklos 32-ajame etape, nors jis buvo visiškai įsipareigojęs studijuoti Elono koledže Šiaurės Karolinoje. Jis tai pavadino „mandagumo pasirinkimu“.

„Aš neketinau žaisti profesionalų“, – sakė jis. „Jie man padovanojo gražią stiklinę lentelę. Aš vis dar turiu jį savo namuose. Tuo metu man nebuvo įdomu niekur eiti.

Kirby sakė, kad vienintelis Metso žaidimas, kuriame jis kada nors dalyvavo, buvo finalas senajame Shea stadione 2008 m. ir jis atnešė keletą „šaunių, pavyzdžiui, stadiono kopijų“.

„Metai man labai nepatiko“, – sakė jis.

TRIJŲ ŽMONIŲ EKIPAŽA

Rungtynės buvo žaidžiamos tik trims teisėjams aikštėje. Likus 30 minučių iki pirmosios aikštelės metsams buvo pranešta, kad įgulos vadas Jerry Layne’as nepasiekiamas. Hunteris Wendelstedtas nuslydo iš antrosios bazės ir iš pradžių užėmė Layne vietą.

TRENERIO KAMBARYS

RHP Erikas Swansonas buvo įtrauktas į 15 dienų sužeistųjų sąrašą dėl alkūnės uždegimo, todėl Sietlas liko be vienos viršutinės rankos bulių aptvare. LHP Danny Young buvo atšauktas iš Triple-A Tacoma.

KITAS

Valdančioji AL Cy Young apdovanojimo nugalėtoja Robbie Ray (3-3, 4.22 ERA) stos į aikštę sekmadienio popietę, kai Sietlas baigia savo pirmąjį apsilankymą Citi Field trijų žaidimų serijos guminėmis rungtynėmis. RHP Carlosas Carrasco (3-1, 3.19) pradeda „Mets“, kuris šį sezoną serijoje yra 9-0-1.

——

Leave a Comment