Ką reiškia „Bengals“ ir „Bills“ pergalės divizionų rungtynėse

Sinsinačio „Bengals“ antrą kartą šį sezoną įveikė Las Vegaso „Raiders“ 26:19, o Buffalo Bills 47:17 pranoko New England Patriots, o geresnes vietas užėmusios komandos išsilaikė NFL atkrintamųjų varžybų divizione.

Šeštadienio rezultatai išsprendė daugumą AFC atkrintamųjų varžybų, o tik 2-ąją vietą užėmusi Kanzasas sekmadienį žais su 7-ąja Pittsburgh Steelers ir lems kitos savaitės rungtynes.

Ketvirtą vietą užėmusios „Bengals“ pergalė greičiausiai reiškia, kad Sinsinatis kitą savaitgalį keliaus susitikti su geriausiais Tenesio „Titans“, o trečią vietą užėmusi „Bills“ gali susikauti su Kanzas Situ praėjusio sezono AFC čempionato rungtynėse, kurias laimėjo „Chiefs“. Tačiau šios poros priklauso nuo to, ar Kanzasas atsiųs „Steelers“, kurie, įvykus avarijai sekmadienį, kitame rate patrauktų „Titans“ (ir tikriausiai Derricką Henry), o „Bills“ ir „Bengals“ liktų mesti.

„Bills“ gynėjas Joshas Allenas sužaidė beveik tobulą žaidimą – metė 308 jardus ir penkis kamuolius bei bėgo 66 jardus, kad „Patriots“ ant kulnų laikytųsi nuo pat pradžių.

Į šeštadienio vakarą įžengę po keturių pergalių iš paskutinių penkerių reguliariojo sezono rungtynių, „Bills“ išlaikė pagreitį, pirmajame kėlinyje įmušė visas keturias kamuolius ir „Highmark“ stadione pirmavo 27:3 prieš namų publiką.

Jie nepasidavė ir antrajame kėlinyje, dėl kurio ir taip įtempta publika svaigo, nepaisant 7 laipsnių temperatūros pradžioje, todėl Bills buvo antrosios šalčiausios namų rungtynės.

Nors ir palankiai vertinamas, Buffalo dominavo kiekviename žaidimo etape, žaisdamas su „Patriots“ kiekviename AFC Rytų pakartotinio mačo žingsnyje, o tai patvirtino naują diviziono hierarchiją.

Naujosios Anglijos gynyba leido tik 17,8 taško per rungtynes, o tai yra antras mažiausias rezultatas lygoje (už Buffalo 17,0), tačiau negalėjo užkirsti kelio „Bills“ atakai, kuri patyrė šešis iš septynių trečiojo kritimo bandymų ir surinko aukščiausią sezono rezultatą. matė, kaip Allenas baigė visus, išskyrus keturis, bandymus perduoti kamuolį.

Didžiąją sezono dalį įvarčius pelnęs „Patriots“ gynėjas Macas Jonesas didžiąją rungtynių dalį atrodė išsekęs ir atliko 24 rezultatyvius perdavimus iš 38 ir du perimtus kamuolius. Du jo smūgiai buvo atidėti, o „Bills“ pergalė po trečiojo kėlinio vidurio nebuvo abejojama.

Allenas ilsėjosi vėlai ketvirtoje rungtyje, nes Mitchui Trubiskiui buvo leista žaisti paskutinėje „Bills“ serijoje.

Po dviejų dešimtmečių Patriot dominavimo Billsas padarė tai beveik per daug lengvą. Tačiau publika, taip įpratusi matyti Billo Belichicko vadovaujamas komandas, kurios muša savo Billus, šoko, dainavo ir trypė iki paskutinio švilpuko. Jie džiūgavo: „Ei, ei, atsisveik“, o paskutinės sekundės buvo tikslios.

Didžioji dauguma abiejų šių komandų žaidėjų niekada nėra žaidę atkrintamosiose varžybose, tačiau viena komanda įgavo vertingos pasirengimo savo posezonio serijai.

„Bengals ’26-19“ pergalė prieš „Raiders“ Paulo Browno stadione šeštadienį – pirmoji franšizės pergalė atkrintamosiose per 31 metus – gali būti vertinga patirtis, kai Sinsinatis kitą savaitę pateks į divizionų etapą.

Paaiškėjo, kad „The Raiders“ – franšizė, kuri posezonį patyrė nesėkmę nuo 2016 m., o paskutinį kartą atkrintamąsias laimėjo 2002 m., kaip paaiškėjo, trūko poilsio ir pasiruošimo.

Gynėjas Joe Burrow vedė stiprią „Bengals“ ataką ir per pirmąjį kėlinį įmetė keturis kamuolius ir susijungė su perimtuku Tyleriu Boydu ir siauru CJ Uzomah. Antrajame kėlinyje „Bengals“ turėjo daugiau problemų judindama kamuolį ir pristabdė juos bent vienu baudiniu, kuris nebuvo skirtas „Raiders“.

Tačiau Burrow, kuris atliko 244 jardus ir atliko 24 rezultatyvius perdavimus ir be perimtų kamuolių, pakankamai atakavo, kad atremtų „Raiders“, kuris antrajame kėlinyje daug geriau judino kamuolį puikaus gynėjo Dereko Carro, gynėjo Josho Jacobso ir kelių kritinių baudų dėka. ant bengalų. „Bengals“ gynyba gynė Carrą ir „Raiders“, kurie karštligiškai bandė sugrįžti, ketvirtajame kėlinyje pralaimėdami 26:16 be pertraukos ir likus mažiau nei dviem minutėms.

Carras išlaikė žaidimą apylygiai, perdavimu pataikė DeSeaną Jacksoną ir pavertė jį i-5 kėliniu nuo „Raiders“ 44 jardo linijos. „Raiders“ bėga likus mažiau nei keturioms minutėms ir sumažino savo pranašumą iki 26:19.

„Bengals“ ištuštėjo daugiau nei dvi minutes po kamuolio atmušimo, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Ja’Marr Chase pinigai baigėsi devyniais sugriebimais 116 jardų atstumu.

„Raiders“ grąžino kamuolį į savo 35 jardų liniją likus 1:51. Carras pataikė Jacobsą 15 jardų, o „Bengals“ buvo apkaltintas bauda už grubų perdavimą, dėl kurio „Raiders“ praskriejo per vidurį. Be jokių laiko pertraukų Las Vegasas turėjo mažai šansų suklysti, o Sinsinačio praeities nesėkmės atkrintamosiose varžybose dar labiau sustiprino dramą.

Tačiau po ketvirtojo 9 jardų „Bengals“ įvarčio Carras buvo perimtas, užbaigdamas „Raiders“ sezoną ir užtikrindamas ilgai lauktą atkrintamųjų varžybų pergalę Sinsinačiui.