Kaip kitas žaidimas gali atgaivinti klasikinę Lara Croft

Bėgant metams kelios serijos įrodė savo gebėjimą keistis ir tobulėti geriau nei Kapų plėšikas. Nuo kuklios pradžios originalioje „PlayStation“ iki beveik vienos nakties sėkmės, serija ne kartą buvo paleidžiama iš naujo ir įvairiais būdais pergalvojama. Tačiau nė vienas nebuvo įspūdingesnis už 2013 m. perkrovimą, kai klasikinė Lara Croft versija buvo perdaryta į naują jaunesnę versiją, kurią kūrėjai ir gerbėjai pavadino Lavi Survivor. Nors žaidėjai priėmė naują žaidimo būdą ir serijos toną, vienas ryškus aspektas niekada nebuvo tinkamas per tris žaidimus šioje naujoje iteracijoje. Lara niekada netapo pažįstama kapų plėšike, kurią mylėjo gerbėjai ir kurios kūrėjai tvirtino, kad galiausiai ji tai padarys.


Nors išgyvenusi Lara buvo neįtikėtinai kieta ir ištverminga herojė, ji niekada netapo klasikiniu personažu, sukūrusiu ikonišką serialą. Naujam žaidimui ir šiai naujausiai knygų paleidimo trilogijai dabar yra puiki proga priversti Larą atrodyti ir pasijusti kaip senovei personažui naujam nuotykiui. Štai kaip kūrėjas „Crystal Dynamics“ gali grąžinti klasikinį „Croft“, išsaugant viską, kas veikė iš naujo.

SUSIJĘS: Ko mes norime iš kito Tomb Raider

Pirmas žingsnis norint sugrąžinti klasikinę Larą būtų priversti ją atrodyti kaip dalis. Paprasčiausias būdas tai padaryti būtų toliau naudoti naują perkrovimo metu pristatytą personažo modelį ir padaryti Survivor Lara šiek tiek madingesnę. Nors buvo bandoma pusbalsiai perteikti jos klasikinius kūrinius realistiškiau, tai niekada nepasiteisino ir gerbėjų nepriėmė. Klasikinė Lara turėtų ne tik labiau pasitikėti kaip personažu, bet ir atrodyti kaip veikėja, o grįžimas prie žymiausių Laros mados pasirinkimų labai padėtų gerbėjams priimti ją kaip pavojingą nuotykių ieškotoją, tapusią ikona.


Kitas dizaino pasirinkimas, galintis padėti sukurti tobulesnį klasikinį charakterį, būtų vėl leisti jai valdyti savo pasirinktus ginklus – dvigubus pistoletus. Nors trilogija iš naujo pavertė Larą iš grynai į šaunamąjį ginklą orientuotos kovotojos į pasaulinio lygio lankininkę su lanku ir strėlėmis, ji atėmė iš jos ikoninius šoninius ginklus. Trilogija vėl ir vėl užsiminė, kad Lara gali grįžti prie šių ginklų, bet galiausiai niekada nenuspaudė gaiduko, kad iš tikrųjų juos grąžintų į rankas. Kartu su jau minėta klasikine apranga, dvigubų pistoletų grąžinimas yra viena iš labiausiai pageidaujamų gerbėjų bendruomenės funkcijų.


Be to, Lara turi sugrįžti prie savo šaknų naujame žaidime, įtraukdama savo gimnastiką. Nors „Survivor Trilogy“ pristatė Neatrastas-Kaip ir laipiojimo mechanika, Laros versija prarado vieną iš žinomiausių savo savybių – gebėjimą lengvai apversti, stovėti ant rankų ir važiuoti vežimėliu. Naujas žaidimas turėtų išlaikyti laipiojimą, bet leisti žaidėjams apkabinti gimnastą Laroje ir dar kartą vartyti orą, išsprogdinant dvigubus pistoletus. Tai ne tik padidintų pasitikėjimą jos charakteristika, bet ir dar labiau parodytų klasikinę tapatybę Kapų plėšikas kaip serialas.


SUSIJĘS: Didžiausios „Square Enix“ franšizės, kurias įsigijo „Embracer Group“ (ir kur jos galėtų eiti toliau)

Galiausiai, svarbiausias būdas sugrąžinti klasikinę Larą – priversti ją pasijusti savimi pasitikinčia fatale, kokia ji buvo anksčiau. Nors dabartinė Laros balso aktorė Camilla Luddington visada puikiai vaidindavo, jai dažnai netekdavo daug dirbti, nes „Išgyvenimo trilogijos“ žaidimuose veikėjas neturėdavo realaus charakterio tobulėjimo. Po trijų žaidimų gerbėjams jau gana šios personažo versijos ir net jei naujajame žaidime reikia šuolio laiko, jis turėtų sugrįžti su brandesne Lara, įkūnijančia pasitikintį ir pajėgų personažą, kurį gerbėjai įsimylėjo. pirma vieta.


Galiausiai po daugelio sėkmingų žaidimų, kuriuose daugiau dėmesio skirta pasauliui ir žaidimo eigai pagrindinio veikėjo sąskaita, vėl laikas grįžti. Kapų plėšikas‘s sutelkia dėmesį į populiariausią kampą: pagrindinį veikėją. Tikimės, kad serialą ir kūrėją, kurį neseniai įsigijo Embracer Group, tai suteiks galimybę pagaliau sujungti naujus ir senus į tikrai unikalų personažą, kuris ne tik dar kartą atgaivins serialą, bet ir užtikrins, kad jis ir toliau bus vienas iš mėgstamiausia žaidimų serija.


„Square Enix“ pastato naujas studijas, pardavus „Tomb Raider“, „Marvel’s Avengers“.

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment