Kaip transliuoti „Steam“ žaidimus į „Android“, „iOS“, „MacOS“ ir kt

Priklausomai nuo įrenginio, galite matyti „Steam“ didelio vaizdo režimą.

Priklausomai nuo įrenginio, galite matyti „Steam“ didelio vaizdo režimą.
Ekrano kopija: Garai

Jei esate žaidėjas, kuris naudoja „Steam“., tada taip pat turite prieigą prie Nuotolinis paleidimas paslauga, kuri iš esmės perduoda žaidimą namuose arba internetu į kitus nešiojamuosius kompiuterius, telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir net dideli televizoriai. Tai nesudėtinga nustatyti, o tai reiškia, kad galite žaisti toliau, net jei persikelsite į kitą kambarį namuose ar kitame pasaulio kampelyje (priklauso nuo interneto greičio). Štai kaip pradėti.

Pirmas, Tau reikia Steam klientas įdiegtas ir sukonfigūruotas pagrindiniame žaidimų kompiuteryje – įsitikinkite, kad visi žaidimai, kuriuos norite žaisti, atsisiųsta. Tai kompiuteris, kuriame bus transliuojamas srautas, todėl jis turi būti nuolat įjungtas ir prijungtas prie tinkamo interneto ryšio. „Steam“ rekomenduoja laidinį interneto ryšį, kad būtų užtikrintas geriausias greitis ir stabilumas, tačiau galite išsiversti ir be jo.

Iš „Steam“ šiame pagrindiniame kompiuteryje pasirinkite Garai, Nustatymai, ir Nuotolinis paleidimas. Jūs turite turėti Įgalinti nuotolinį paleidimą langelis pažymėtas, o toliau dialogo lange galite suteikti pagrindiniam kompiuteriui atpažįstamą pavadinimą ir konfigūruoti įvairias parinktis Išplėstinės prieglobos parinktys. Ygalite pasirinkti, ar, pavyzdžiui, žaidimo metu pagrindiniame kompiuteryje turėtų būti grojamas garsas ir kaip tvarkomas aparatinės įrangos kodavimas.

„Steam“ praneš, kada nuotolinis paleidimas bus aktyvus.

„Steam“ praneš, kada nuotolinis paleidimas bus aktyvus.
Ekrano kopija: Garai

Srautinis perdavimas į kitą kompiuterį, pavyzdžiui, senesnį „Windows“ įrenginį arba „Mac“, yra taip paprasta, kaip dar kartą įdiegti „Steam“ klientą ir prisijungti naudojant tą patį vartotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų du kompiuteriai bus automatiškai prijungti ir paruošti naudoti, jei nustatymuose įjungėte nuotolinį grojimą, kaip jau aprašėme.

Kompiuteryje, kuriame perduodate srautinį perdavimą, galite pasirinkti Garai, Nustatymai, Nuotolinis paleidimas, ir tada Išplėstinės kliento parinktys valdyti, kaip tvarkomas srautas. Jei reikia, galima apriboti naudojamą pralaidumą arba žaidimo rodymo skiriamąją gebą. Taip pat matysite tris skirtingus režimus, iš kurių galite pasirinkti –Greitas, Subalansuota, ir Graži– Priklausomai nuo to, ar norite teikti pirmenybę grafikos kokybei ar kadrų dažniui.

Nuotolinį paleidimą galite konfigūruoti įvairiais būdais.

Nuotolinį paleidimą galite konfigūruoti įvairiais būdais.
Ekrano kopija: Garai

Šiame antrame kompiuteryje nereikia diegti jokių žaidimų – tai yra jų srautinio perdavimo esmė. The žaisti mygtukas bus pakeistas a Srautas mygtuką ir Steam patvirtins, kad iš tikrųjų nežaidžiate kažko vietoje. Pirmą kartą prisijungus būsite paprašyti pagrindiniame kompiuteryje įvesti PIN kodą, kad patvirtintumėte nuorodą.

Atkreipkite dėmesį į dialogo langą, kuris pasirodo pirmą kartą užmezgant ryšį: jame bus nurodytas mygtukas, kurį reikia paspausti, kad būtų parodyta nuotolinio paleidimo perdanga su įvairiais įvesties ir kokybės nustatymais (šis klavišas paprastai yra Esc ant klaviatūros ir Atgal klavišas žaidimų pulte). Žaidimo metu paspauskite šį mygtuką, kad pasiektumėte parinktis.

Kalbant apie išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, ir televizoriams, jums reikia „Steam Link“ programos Android įrenginiai arba Apple įrenginiai. Tai veikia šiek tiek kitaip, nes susiduriate su skirtingų dydžių ekranais ir skirtingais įvesties įrenginiais, o norint pasiekti geriausių rezultatų, tikrai reikia prijungti tinkamą žaidimų valdiklį. Tkai kuriuose žaidimuose ir tam tikroje aparatinėje įrangoje galima naudoti „ouchscreen“ valdiklius, tačiau jie yra labai sudėtingi.

Srautinio perdavimo metu galima pasiekti įvairias įvesties ir garso parinktis.

Srautinio perdavimo metu galima pasiekti įvairias įvesties ir garso parinktis.
Ekrano kopija: Garai

„Steam Link“ programai nereikia prisijungti, ji tiesiog ieško galimų „Steam“ diegimų tame pačiame vietiniame tinkle. Užmezgę ryšį su pagrindiniu žaidimų kompiuteriu, turėtumėte galėti jį vėl naudoti, nesvarbu, ar vis dar naudojate namų „Wi-Fi“ ryšį, ar ne., darant prielaidą, kad interneto ryšys yra pakankamai stiprus.

Yra keletas įspėjimų: T„Steam Link“ programa pasiekiama „macOS“, jei norite, pavyzdžiui, lengvesnės alternatyvos pagrindiniam „Steam“ klientui, tačiau rašant „Steam Link“, skirta macOS, neveiks už vietinio tinklo ribų (macOS versija buvo pridėtao pasirodžius Android ir iPhone programėlėms). Jei norite juo naudotis, turite likti prie to paties wifi tinklą kaip žaidimų kompiuterį.

Mobiliesiems įrenginiams reikia „Steam Link“ programos.

Mobiliesiems įrenginiams reikia „Steam Link“ programos.
Ekrano kopija: Garai

Kai prisijungiate per „Steam Link“, pagrindinio kompiuterio „Steam“ persijungia į supaprastintą „Big Picture“ režimą, kad būtų lengviau naršyti bibliotekoje ir paleisti žaidimus, ypač jei naudojate mažesnį ekraną. Naršymas vykdomas naudojant ekrane pateikiamus valdiklius arba prijungtą valdiklį, o ne bakstelėjus patį ekraną, todėl būkite atsargūs.

Kai jūsų žaidimas iš tikrųjų veikia, „Steam Link“ srautinis perdavimas veikia panašiai kaip srautinis perdavimas per standartinį „Steam“ klientą. Galite apžiūrėti tNuotolinio atkūrimo nustatymai, pasirinkę krumpliaračio piktogramą „Steam“ pagrindinio puslapio viršuje Big Picture režimu – vėlgi galite pasirinkti vieną iš tų pačių Greitas, Subalansuota, ir Graži parinktys nuolatiniame kliente.

Jei viskas veikia taip, kaip turėtų, tereikia paleisti „Steam“ klientą arba „Steam Link“ programą kitame įrenginyje, kad prisijungtumėte prie pagrindinio „Steam“ diegimo. Dar viena ypatybė, kurią verta paminėti Nuotolinis žaidimas kartu, kuri leidžia jūsų draugams transliuoti žaidimus iš jūsų „Steam“ kompiuterio ir prisijungti prie palaikomų kelių žaidėjų žaidimų. Norėdami tai pradėti, turite pasirinkti asmenis iš savo draugų sąrašo.

.

Leave a Comment