Kaip žaisti „Android“ žaidimus „Windows 11“.

„Windows 11“ palaiko „Android“ programas ir žaidimus, o norėdami įtraukti jus į veiksmą, štai kaip žaisti „Android“ žaidimus „Windows“ kompiuteryje.

Viena iš savybių, kuri Windows 11 suteikia vietinį „Android“ programų, įskaitant žaidimus, palaikymą. Praėjo daug metų nuo tada, kai „Microsoft“ pradėjo bandyti pridėti savąjį „Android“ programų palaikymą sistemoje „Windows“, tačiau „Windows 11“ išleidimas yra tai, kas pagaliau suteikia vartotojams šią funkciją. Taigi, štai kaip žaisti „Android“ žaidimus „Windows 11“ kompiuteryje.

„Windows 11“ yra vienas svarbiausių „Microsoft“ operacinės sistemos atnaujinimų. Be pertvarkytos vartotojo sąsajos, kurioje yra centrinė užduočių juosta, pvz., „MacOS“ ir „Chrome“ OS. Yra naujoji „Microsoft Store“, naujos išvaizdos, kurios žymiai pagerina kelių užduočių atlikimą, nauji ir patobulinti gestai, skirti kompiuteriams su jutikliniu ekranu, ir netgi ekrano patobulinimai, pvz., „Dynamic Refresh Rate“ ir „Auto HDR“.

SCRENCH DIENOS VIDEO

SUSIJĘS: “Lenovo 10w” yra “Windows” alternatyva “Chromebook Duet”.

Šiuo metu oficialus „Android“ programų ir žaidimų palaikymas galimas dviem būdais. Pirmasis yra per „Amazon Appstore“, apie kurį paskelbė „Microsoft“, išleisdamas „Windows 11“, o antrasis – per „Google Play Games“. Pirmuoju būdu vartotojai turi būti prisijungę prie beta arba kūrėjo kanalo, tačiau norėdami tai padaryti, turės prisijungti prie „Windows Insider“. Veiksmai apima nuėjimą į sąrankąsukairiojoje srityje sąrašo apačioje pasirinkę Windows naujinimą ir pasirinkę Windows Insider. Kai baigsite ir kompiuteris bus paleistas iš naujo, „Amazon Appstore“ turėtų būti pasiekiama ieškant „Microsoft Store“. Įdiegę programą galėsite pasiekti „Amazon“ „Android“ programas ir žaidimus.


„Google“ prisijungia prie linksmybių su „Play Games“.


Deja, „Amazon Appstore“ yra tik kelios programos ir žaidimai, nes ne visa biblioteka yra prieinama „Windows 11“. „Microsoft“ atskleidė, kad taip yra todėl, kad ji vis dar yra testavimo fazėje, o ateityje bus pasiekiama daugiau programų ir žaidimų. . Siekdama išspręsti žaidimų trūkumą, „Google“ prisijungė prie linksmybių ir „Google Play“ žaidimus atnešė į „Windows“ per platformai skirtą programą, tačiau ji taip pat pasiekiama tik kai kuriose beta versijose. Skirtingai nei „Amazon“ „Appstore“, kuri pasiekiama tik „Windows 11“, „Google“ taip pat atidaro savo „Windows 10“ naudotojams.

Jis apsiriboja labai keliomis vietomis, o sąraše nėra Šiaurės Amerikos ar Europos šalių. Taip pat yra laukiančiųjų sąrašas, kuris dar labiau susiaurina vartotojų ratą. Tinkamuose regionuose, įskaitant Honkongą, Taivaną ir Pietų Korėją, esantys asmenys turi užsiregistruoti „Play“ žaidimų beta versijos puslapyje, o kvietimas bus išsiųstas atrinktiems asmenims. Jų kompiuteriai taip pat turi atitikti minimalius reikalavimus, tokius kaip „Windows 10“ (v2004) arba naujesnė versija, SSD saugykla,žaidimų klasė“GPU, 8 GB RAM ir mažiausiai 20 GB saugyklos. Svetainėje pateikiami visi reikalavimai. Kaip ir “Amazon”, yra tik keli žaidimai, tačiau “Google” teigė, kad tai bus pridėta atidarius šių metų programą. regione.


Tai nėra vieninteliai būdai paleisti „Android“ žaidimus „Windows“ kompiuteryje, nes žmonės juose paleido „Android“ programas Windows metų per emuliatorių. Populiariausias yra „BlueStacks“, tačiau yra ir kitų populiarių, taip pat vadovų, kaip juos paleisti ir paleisti.

KITAS: „Intel“ dėka jūsų „Windows“ kompiuteris pagaliau gali gauti „iMessage“.

Šaltinis: Google, Google Play Games

Arrowverse piktadarys tris kartus paverčia nuodais Ivy Batwoman paverčia blyksčiomis legendomis apie rytojaus keistą supermeną ir loisą

Arrowverse ką tik tą patį piktadarį padarė 3 kartus per tą pačią savaitę


Leave a Comment