Kaip žaisti žaidimą Hidden Easter Egg naudojant „Android 11 2022“ Patarimas

Šis vadovas yra apie žaidimą Kaip žaisti paslėptą Velykų kiaušinį naudojant Android 11. Mes padarysime viską, kad suprastume šį vadovą. Tikiuosi, kad jums patiks šis tinklaraštis Kaip žaisti „Hidden Easter Egg“ žaidimą „Android 11“.. Jei atsakymas yra teigiamas, perskaitę pasidalinkite.

Sužinokite, kaip žaisti „Hidden Easter Egg“ naudojant „Android 11“.

Kiekvieną kartą, kai bus išleista nauja Android versija, rasite naują Velykų kiaušinį ir mėgaukitės juo. Paprastai juos lengva gauti ir turėtumėte juos išbandyti, net jei tai nėra geriausias žaidimas pasaulyje. Geros naujienos yra tai, kad Easter Egg „Android 11“ vėl lengva rasti. Galite pamatyti, kaip atrodo Velykų kiaušinis šiai Android versijai, spustelėję kelis kartus čia ir ten.

Kaip atrasti Velykų kiaušinį, skirtą „Android 11“.

Norėdami sužinoti, kas yra Easter Egg, skirta šiai Android versijai, eikite į Nustatymai> Apie telefoną> Slinkite žemyn iki 11 versijos Android. Palieskite kur parašyta 11 versijos Android, kol pamatysite garsumo ratuką.

Pamatę garsumo valdiklį, palieskite baltą apskritimą ir tris kartus pasukite ratuką. Trečiame posūkyje pamatysite skaičių vienuolika. Kai matote kačių jaustukus garsumo ratuko apačioje, tai reiškia, kad įjungėte žaidimą.

Kaip žaisti „Android 11 Easter Egg“ žaidimą

Įjungę žaidimą, štai ką galite padaryti norėdami jį žaisti. Laikyti nuspaustą Energija mygtuką ir bakstelėkite prietaiso valdikliai, po kurio seka Valdikliai katėms.

Kitame žingsnyje pamatysite tris dėžutes vandeniui, maistui ir žaislams. Pažymėkite visų trijų laukelius, kad juos įjungtumėte. Kai jie įsijungs, turėsite juos paliesti, kad užpildytumėte dubenį vandeniu ir maistu bei žaistumėte su žaislais.

Taip pat galite pavadinti savo kates. Po kurio laiko pamatysite pranešimą su kačių jaustukais. Laikykite jį ir pamatysite parinktį pervadinti katę. Nenustebkite, jei pranešimų juostoje pamatysite kitą neįvardytą katę.

Jei norite pavadinti savo katę, tiesiog pakartokite procesą. Norėdami užpildyti dubenį kačių maistu ir vandeniu, tereikia paliesti tos parinkties langelį. Dubenį galite pasiekti tiesiog ilgai paspaudę maitinimo mygtuką.

Baigiamosios pastabos: Kaip žaisti „Hidden Easter Egg“ naudojant „Android 11“.

Tikiuosi, kad supratote šį straipsnį Kaip žaisti „Hidden Easter Egg“ žaidimą „Android 11“.Jei atsakymas yra neigiamas, galite bet ko paklausti per kontaktų forumo skyrių, susijusį su šiuo straipsniu. Ir jei jūsų atsakymas yra teigiamas, pasidalykite šiuo straipsniu su savo šeima ir draugais.

Leave a Comment