Kalbėjimo žaidimai buvo atidėti

|

NIS America šįryt atskleidė, kad buvo priversti atidėti išleidimą Yurukill: The Calumniation Games. Iš pradžių žaidimas buvo numatytas 2022 m. balandžio 30 d., skirtas asmeniniam kompiuteriui ir visoms trims pagrindinėms konsolėms, tačiau tai nebėra. Šios naujienos pasirodė šiandien ir buvo labai trumpos, be jokių paaiškinimų. Tačiau trumpai tariant, jie turi atidėti žaidimą „dėl plėtros iššūkių“ ir kad bendrovė planuoja „išnaudoti papildomą laiką, kad patenkintų mūsų klientų kokybės lūkesčius“. Ateityje žaidimas bus išleistas 2022 m. liepos 5 d. Šiaurės Amerikai ir 2022 m. liepos 8 d. – Europai ir Australijai. Pamatysime, ar kas nors pasikeis per ateinančias savaites, bet manome, kad čia tai išliks, nebent kils daugiau komplikacijų.

Kreditas: NIS Amerika

Žinomas autorius Homura Kawamoto pristato vingiuotą, daugialypę istoriją Yurukill: The Calumniation Games. Padegimu ir 21 žmogaus nužudymu apkaltintas pagrindinis veikėjas Sengoku Shunju yra priverstas kovoti už savo laisvę ir įrodyti savo nekaltumą. Būdamas vienas iš šešių kalinių, jis turi susiporuoti su viena iš penkių aukų, vadinamų budeliais, keistame ir nuošaliame pramogų parke, vadinamame Yurukill Land. Kiekviena iš penkių komandų – Masiniai žudikai, Death Dealing Duo, Crafty Killers, Sly Stalkers ir Peeping Toms – turi susidoroti ir įveikti vadinamąsias pramogų vietos „traukas“, kad pasiektų tai, ko trokšta. Jei kaliniams pasiseks, jų nusikaltimai bus atleisti. Bet jei Budeliai laimės, jiems bus suteiktas kerštas už savo artimuosius.

  • Paslapčių apgaubta istorija: Intriguojanti ir paslaptinga istorija, kurią parašė pripažintas autorius Homura Kawamoto, žinomas dėl savo hito kūrinio „Kakegurui“.
  • Shmup su kilmininku: Intensyvus, aukštos kokybės šaudymo žaidimas iš žinomo kūrėjo G.Rev.
  • Internetinės pirmaujančiųjų lentelės: Pažiūrėkite, kaip jums sekasi naudodamiesi internetinių lyderių lentelėmis ir reitingavimu.
Paskelbta: Žaidimai, Nippon Ichi programinė įranga, vaizdo žaidimai | Tagged: NIS America, Yurukill: The Calumniation Games

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Leave a Comment