Karolina priima Niujorką po Aho 2 įvarčių žaidimo

Niujorko „Islanders“ (32-28-9, penktas „Metropolitan“) vs. Carolina Hurricanes (46-17-8, pirmoji Metropolitan)

Rolis, Šiaurės Karolina; Penktadienis, 19 val. EDT

FANDUEL SPORTSBOOK LINIJA: Hurricanes -180, Islanders +151; virš / mažesnis yra 5,5

Apatinė eilutė: Niujorko „Islanders“ ekipa lankosi Karolinoje po to, kai Sebastianas Aho įmušė du įvarčius „Hurricanes“ 5:3 nugalėjus „Sabres“.

„Hurricanes“ įveikė 12-7-1 prieš diviziono varžovus. Karolina Rytų konferencijoje užima penktąją vietą, atmetusi po 33,8 metimo ir vidutiniškai pelnanti po 3,3 įvarčio.

„Islanders“ 11-6-2 prieš likusią savo divizioną. Niujorkas Rytų konferencijoje yra paskutinis, atmetantis 29,0 metimų per rungtynes.

Karolina paskutiniame šių komandų susitikime spalį 6:3 įveikė Niujorką. 14. Andrejus Svečnikovas pergalę pelnė du „Hurricanes“ įvarčius.

GERIAUSIAI ATLIKĖJAI: Aho pirmauja „Hurricanes“ ekipoje su 33 įvarčiais ir turi 71 tašką. Nino Niederreiteris per pastarąsias 10 Karolinos rungtynių pelnė penkis įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Islanders“ ekipoje pirmauja Brockas Nelsonas, pelnęs 50 taškų, pelnęs 33 įvarčius ir atlikęs 17 rezultatyvių perdavimų. Jeanas-Gabrielis per pastarąsias 10 rungtynių Niujorko gretose pelnė keturis įvarčius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

PASKUTINĖS 10 ŽAIDIMŲ: Hurricanes: 5-3-2, vidutiniškai 3,4 įvarčio, ​​šeši rezultatyvūs perdavimai, 4,2 baudos ir 10,9 baudos minutės, o per rungtynes ​​atmetė 2,3 įvarčio ir atmušė 0,906 procento.

Islanders: 6-4-0, vidutiniškai 3,1 įvarčio, ​​4,8 rezultatyvaus perdavimo, 3,7 baudos ir 8,3 baudos minutės, o per rungtynes ​​atmetė po 2,5 įvarčio ir atmušė 0,929 kamuolio.

SUŽALOJIMAI: uraganai: Jesperi Kotkaniemi: lauke (apatinė kūno dalis), Etanas Bearas: kasdien (apatinė kūno dalis).

Salos gyventojai: Ilja Sorokinas: kasdien (viršutinė kūno dalis), Scottas Mayfieldas: išeinantis (apatinė kūno dalis), Cal Clutterbuck: ne sezono metu (pečiai).