Kern TD „puikus“, padeda sugrįžti į NFLPA Collegiate Bowl

Autorius: Mattas Jonesas

Paskelbta: 2022 m. sausio 29 d., šeštadienį

Buvę Arkanzaso komandos draugai Cole’as Kelley ir Blake’as Kernas šeštadienio vakarą „Rose Bowl“ atmušė 47 jardus.

Trečiajame kėlinyje likus 1:04 Kerno kamuolio priėmimas padėjo nacionalinei komandai sugrįžti į NFLPA Collegiate Bowl. Nacionalinė komanda laimėjo 25:24.

Krisdamas atgal, Kernas tvirtai pagavo šunį maždaug už 25 jardų lauke nuo Kelley. Žaisdamas pagal NFL taisykles, reikalaujančias, kad žaidėjas liestųsi, kad žaidimas būtų sunaikintas, Kernas atsistojo su keliais gynėjais ir nubėgo paskutinius 20 jardų iki galo.

„Jis man pasakė: „Žmogau, tu eik keliu, o aš tau duosiu kamuolį“, – sakė Kernas. „Kai tik gavau galimybę, sukūriau šou. Buvo puiku sukurti tą pasirodymą.

„Norisi žaisti, kai tik tavo vardas skamba, nesvarbu, ar treniruotėse, ar žaidime. Manau, kad viskas, ką jūs naudojate, yra įdėti ką nors ant plėvelės, kuri papildys jūsų įrankių dėžę.

Kern ir Kelley kartu atvyko į Arkanzasą 2016 m.

„Žaidime mums niekada nepavyko suburti, todėl buvo puiku tai padaryti po visų šių metų“, – sakė Kernas.

Kelley, po 2018 m. sezono persikėlusi iš Arkanzaso į Pietryčių Luizianą, buvo NFLPA Collegiate Bowl MVP – vyriausias visų žvaigždžių žaidimas Los Andželo rajone pastaruosius 10 metų, įskaitant paskutiniąsias penkias rungtynes ​​Rose Bowl. Pasadena.

Kelley atliko 12 iš 17 perdavimų 150 jardų. Jis vedė komandą per 7 pergalingas rungtynes ​​ir paskutinėmis minutėmis įmušdamas įvartį 75 jardais.

Po to, kai Shermari Jones pelnė įvartį 5 jardų bėgime 3:47, Kelley susivienijo su Indianos ekipa Peyton Hendershot, kad pelnytų du taškus.

JAV rinktinės žaidėjas Jamesas McCourtas iš Ilinojaus laikui bėgant praleido įvartį. Trečiajame kėlinyje Amerikos komanda pirmavo 17:3.

„Aš tikrai nemėgstu kalbėti apie save, bet dirbu ir ruošiu savo užpakaliuką, o tai matosi aikštėje“, – rungtynių transliacijoje NFL tinkle sakė Kelley. “Aš taip ir paliksiu.”

Daugiau nei WholeHogSports: Naujausios futbolo naujienos iš Razorback

Kelley laimėjo Walterio Paytono apdovanojimą kaip Metų įžaidėjas 2020 m. NCAA futbolo čempionato poskyryje ir buvo 2021 m. apdovanojimo finalininkė.

Per trejus metus Pietryčių Luizianoje Kelley įveikė 7112 jardų ir 59 kamuolius bei buvo perimtas 12 kartų. Jis pelnė 31 sekundę lenktynėse ir gaudamasis.

„Jis labai gerai meta kamuolį“, – sakė Kernas. „Buvo smagu matyti jį šią savaitę ir kaip jis progresavo… Jis yra tas pats Cole’as, kurį prisimenu iš charakterio“.

Kernas ir Kelley buvo tarp penkių buvusių Arkanzaso žaidėjų, kurie žaidė žaidime. Krašto gynėjas Grantas Morganas užfiksavo ketverias rungtynes ​​rinktinėje, o gynėjas Tre Williamsas ir įžaidėjas Michaelas Woodsas žaidė nefiksuodami statistikos.

Woodsas persikėlė į Oklahomą prieš 2021 m. sezoną.

Žaidimas buvo kulminacija to, ką Kernas apibūdino kaip produktyvią treniruočių savaitę per savo pirmąją kelionę į Kaliforniją. Vietinis Lamaras per paskutinį sezoną 2021 m. Arkanzase atkovojo 15 perdavimų ir atliko 183 jardus bei atliko 2 kamuolius, įskaitant 32 jardų smūgį Alabamoje.

„Anksčiau šią savaitę kalbėjausi su komandomis ir skautais“, – sakė Kernas. „Jie išvyko ketvirtadienį, bet anksčiau dienos buvo sunkios; tu ką nors darei nuo dienos iki vakaro. Būdamas čia turėjau pasikalbėti su daugybe komandų, todėl tai buvo gana gera proga.

Kernas sakė, kad grįš į Arkanzasą treniruotis ruošdamasis kovo mėnesį „Razorbacks’ Pro Day“.

Leave a Comment