Kevinas Smithas galėtų pakeisti Mattą Chapmaną A’s trečiojoje bazėje

TORONTAS – Mattas Chapmanas penkis sezonus vartojo žemininkus Oklande. Kamuolys, pataikytas į patikimą trečią pagrindinį žaidėją, buvo beveik garantuotas, kai jis buvo lengvosios atletikos komandoje.

Tačiau penktadienį, pirmą kartą susidūręs su Chapmanu nuo tada, kai jis buvo iškeistas į „Blue Jays“, Oaklandas turėjo naują žmogų, kuris pavogė išėjimus karštame kampe. Pralaimėję „Blue Jays“ 4:1, „A“ žaidėjai pažvelgė į savo trečiosios bazės praeitį ir galimą ateitį.

Kevinas Smithas, vienišas pozicijos žaidėjas, iškeistas į Oaklandą į Chapmaną, dukart bakstelėjo lėkštę grįžęs į Rogers Center. Po 18 „Jays“ rungtynių 2021 m. Smithas paskelbė apie savo sugrįžimą į Torontą garsiai dubliuodamas į kairę aikštę trečiajame kėlinyje, laukdamas greito kamuolio penktoje aikštelėje. Antruoju sezono smūgiu ir pirmuoju papildomu smūgiu Smithas parodė, kodėl jis gauna visas galimybes užpildyti Chapmano paliktą skylę.

„Svajojau žaisti [at Rogers Centre] kai jis jau trejus metus sausakimšas, „tarė Smithas.“ Buvo šaunu čia matyti atmosferą ir gerbėjus. Bet aš labiau džiaugiuosi galėdamas žaisti tik Oaklando komandoje ir padaryti gerą darbą jų gerbėjams bei šiai organizacijai.

Prisijungęs prie A’s įpusėjus pavasario treniruotėms, Smithas laimėjo trečią vietą su 1047 OPS pasirodymu per 16 pavasario rungtynių. Po to, kai 2019 m. pakeitimai buvo nesėkmingi, Smithas stengėsi užtikrinti šio tarpsezonio nuoseklumą, sakė jis, daugiausia dėmesio skirdamas atsigavimui, kasdienei rutinai ir stipraus 21-ojo „Triple A“ sezono kūrimui. Nors per pirmąsias šešerias Oklando rungtynes ​​jis buvo be smūgių, Smithas penktadienį trigubai padidino savo smūgių skaičių dviem smūgiais ir trimis pagrindais.

„Jis kelia daug lūkesčių, kad galėtų išeiti už vartų“, – prieš rungtynes ​​sakė treneris Markas Kotsay. „Mes visi darome kaip žaidėjai, bet [Smith] padarė puikų darbą“.

Chapmaną, kuris prieš šeštadienio rungtynes ​​gaus 2021 m. auksinės pirštinės apdovanojimą, nėra lengva pakeisti žaidėju. Vienas geriausių MLB gynėjų, jis išmušė 111 namų žaidėjų ir du kartus gavo AL MVP balsus per savo kadenciją su A. Smithas ir Chapmanas yra skirtingi žaidėjai, sakė Kotsay, tačiau jie turi keletą panašių įrankių.

“[Chapman] yra labai dinamiškas, labai galingas, atletiškas žaidėjas “, – sakė Kotsay. „Tiesiog trumpą laiką su [Smith], bet jis turi galią, Kevinas – atletiškas. Jis yra šiek tiek jaunesnis už Chappy ir esu tikras, kad per ateinančius metus jis išaugs į tuos įrankius.

Antrame freime Sheldonas Neuse’as smeigė pirmojo žingsnio slydiklį, atmušdamas kamuolį į trečią bazę, kur Chapmanas atsitraukė, pagriebė kamuolį ir atliko metimą į pirmąjį. Po keturių padavimų, kai Oaklandas siekė viską išlaikyti, Smithas turėjo galimybę prilygti savo pirmtakui. Neturėdamas jokių išėjimų ir du įjungę, trečias žaidėjas sustojo ant rėkiančio pagrindo nuo Alejandro Kirk lazdos, pasirinkdamas ir pataikęs į antrą, pradėdamas švarų dvigubą žaidimą.

Nors keturi iš 30 geriausių Oklando MLB dujotiekio perspektyvų yra treti žaidėjai, pirmasis, kuris sugebėjo užpildyti Chapmano paliktą skylę, atiteko Smithui. Jam teks sulaikyti tokius vertinamus jaunuolius kaip Zackas Gelofas ir Jordanas Diazas, tačiau tokie vakarai kaip penktadienis parodo, kodėl jis gali būti trečiasis ateities žaidėjas ir kodėl jis buvo iškeistas į Chapmaną.

„Labai šaunu būti iškeistam į tokį žmogų“, – sakė Smithas. „Malonu žinoti, kad tavęs kažkas nori tapti superžvaigžde.

.

Leave a Comment