Kiek laiko trunka „oficialus žaidimas“ Major League beisbole? – NBC Čikagoje

Kiek trunka „oficialus žaidimas“ Major League beisbolo lygoje? iš pradžių pasirodė NBC Sports Chicago

„Major League“ beisbolo rungtynės turi vykti po devynis padavimus, tačiau viskas ne visada vyksta pagal planą.

Oras gali turėti įtakos žaidimo trukmei arba žaidimui apskritai. Nuo lietaus iki rimtesnių sąlygų, tokių kaip žaibas ar tornadai, MLB turi protokolus, jei Motina Gamta trukdo veiksmui.

Toliau pateikiamas „oficialiojo žaidimo“ ir kiek padavimų reikia, kad žaidimas būtų skaičiuojamas:

Kiek padavimų reikia MLB žaidimui?

Rungtynės turi prasidėti bent iki penktojo padavimo, kad būtų galima laikyti oficialiu žaidimu. Jei namų komanda tuo metu atsilieka, turi būti sužaista penktojo padavimo pabaiga, kad žaidimas būtų pažymėtas oficialiu.

Pagal MLB taisyklių knyga:

Žaidimas laikomas reguliariuoju žaidimu (dar žinomas kaip „oficialus žaidimas“), kai svečių komanda atlieka 15 rezultatyvių perdavimų (5 padavimų) ir namų komanda pirmauja, arba kai namų komanda atlieka 15 kamuolių, nepaisant rezultato. …

„Jeigu reguliarus žaidimas nutraukiamas anksčiau dėl oro sąlygų, rezultatai laikomi galutiniais, jei pirmauja namų komanda. Jei namų komanda atsilieka, rezultatai laikomi galutiniais, jei žaidimas nevyksta įžaidimo viduryje, kai svečių komanda pirmauja.

„Jeigu reguliarusis žaidimas nutraukiamas anksčiau dėl oro sąlygų, o žaidimas yra lygus arba vyksta įpusėjus padavimui, kuriame svečių komanda pirmauja, žaidimas tampa sustabdytas, kuris bus baigtas vėliau nuo to momento. nutraukimo“.

Kas atsitiks, jei MLB žaidimas prasidės ir nutrūks dėl oro sąlygų?

Jei rungtynės buvo nutrauktos anksti dėl oro sąlygų prieš tampant oficialia prieš 2020 m. sezoną, visi iki to momento rezultatai nebuvo skaičiuojami ir žaidimas prasidės iš naujo kitą dieną.

Keičiant MLB sveikatos ir saugos protokolą COVID-19 pandemijos metu, žaidimai, kurie buvo nutraukti dėl oro sąlygų, buvo atnaujinti vėliau.

Kas atsitiks, jei MLB rungtynės bus lygios po devynių padavimų?

Jei po devynių pilnų padavimų žaidimas yra lygus, jis pereina į papildomus padavimus. Žaidimas tęsiasi tol, kol šeimininkų komanda bet kuriuo momentu pirmauja arba svečių komanda pirmauja ir neleidžia namų komandai išlyginti rungtynių arba pirmauti apatinėje padavimo pusėje.

.

Leave a Comment