„Kiloo“ pristato naują „Endless Runner“ žaidimą, skirtą „AppGallery“ visiems „Android“ naudotojams

„Kiloo“ savo naująjį pristatymą nukreipia į plačią auditoriją ir dažnai atnaujina kasmetinius renginius, tokius kaip Helovinas, arba savaitinius renginius, kurie leidžia žaidėjams visapusiškai įsitraukti. (Nuotrauka: tiekiama)

Johanesburgas, Pietų Afrika 2022 m. vasario 9 d. Kiloo, labai populiaraus žaidimo „Subway Surfers“ 2012–2020 m. kūrėjas ir leidėjas, pasirinko „Huawei“ „AppGallery“, kad debiutuotų savo įdomų naują nesibaigiantį arkadinį žaidimą „MetroLand“.

Išskirtinai nuo vasario 3 d. „AppGallery“ patekęs į „MetroLand“ kviečia žaidėjus tapti nesilaikančiais, jaunais ir energingais tyrinėtojais, veržliais, išsisukinėjančiais ir netgi naudojant parkūrą, kad aplenktų piktuosius „MegaCorp“ sargybinius. Danijoje įsikūrusi „Kiloo“ investavo savo didelę patirtį, kad sukurtų šį naują begalinį bėgiką, kurį galima lengvai pasiimti penkioms žaidimo minutėms arba kelioms valandoms tokiu tempu, kuris tinka vartotojui.

„MetroLand“, kaip rodo pavadinimas, yra didmiesčio aplinka. Žaidimas vyksta keliuose miestuose ir apima septynias skirtingas sritis, kurios atsidaro progresuojant. Juo siekiama iliustruoti judrų, modernų miesto gyvenimą, akcentuojant pagreitį, greitį ir jaudulį.

Imituojant kai kuriuos dažniausiai atsisiunčiamus begalinius bėgimo žaidimus rinkoje, įskaitant savo, „Kiloo“ perkėlė „MetroLand“ į kitą lygį, įtraukdama naujas dizaino tendencijas, patobulindamas žaidimo eigą ir pridėdamas meta elementų, kad patiktų įvairesniems naudotojų profiliams.

MetroLand.

Jacobas Mølleris, „Kiloo“ generalinis direktorius, sakė: „Per daugelį metų mes surinkome visas įgytas žinias, įgytas dirbdami su nesibaigiančiais bėgimo žaidimais, ir sutraukėme juos į tobulą, atsitiktinį bėgiką. „MetroLand“ yra akimirksniu pažįstamas ir įtraukiantis, bet vis dar turi nuostabių vingių. ir naujovių visiems tiems, kurie yra pakankamai drąsūs keliauti į MetroLand ir prisijungti prie mūsų charizmatiškų jaunuolių grupės žaismingai maištauti prieš MegaCorp, žaidimo antagonistus.

„Kiloo“ savo naująjį pristatymą nukreipia į plačią auditoriją ir dažnai atnaujina kasmetinius renginius, tokius kaip Helovinas, arba savaitinius renginius, kurie leidžia žaidėjams visapusiškai įsitraukti. „MetroLand“ taip pat leidžia personažus siųsti į misijas ir tobulėti žaidžiant žaidimą.

„Žaidimai gali būti ilgesni ar trumpesni, lengvesni ar sunkesni, karikatūriniai ar tikroviški. Tačiau galiausiai tai, kas skiria gerus žaidimus nuo puikių, yra jų linksmumo lygis. Būtent tai yra pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos „AppGallery“ redaktoriai gali pasirinkti geriausius žaidimus mūsų vartotojams. Atsižvelgdami į šią logiką, mums labai malonu pasiūlyti visiems „AppGallery“ naudotojams visuose „Android“ išmaniuosiuose telefonuose – naujos kartos nesibaigiančius bėgikus iš tų, kurie turi šio žanro karūną, puikią „Kiloo“ komandą“, – sakė dr. Jaime Gonzalo, „Huawei Mobile Services“ viceprezidentas.

„AppGallery“, kaip oficiali „Huawei“ programų ir žaidimų platinimo platforma, yra iš anksto įkelta visuose „Huawei“ išmaniuosiuose telefonuose. Tačiau visų kitų „Android“ išmaniųjų telefonų prekių ženklų programų parduotuvę taip pat galima atsisiųsti tiesiai iš oficialios svetainės. Atsisiuntę „AppGallery“, žaidėjai gali prisijungti prie milijonų aktyvių žaidėjų žaidimų bendruomenės ir pasinaudoti išskirtiniu katalogu bei pasiūlymais.

Per pastaruosius metus „AppGallery“ tvirtai įsitvirtino kaip trečia pagal dydį programėlių parduotuvė pasaulyje, turinti 580 mln. aktyvių vartotojų per mėnesį (+ 10 % per metus). Su HMS Core dabar integruota daugiau nei 187 tūkst. programų, o programų platinimas už Kinijos ribų padidėjo + 56 % per metus.

Norėdami atsisiųsti žaidimą iš AppGallery, spustelėkite čia.

Šį įrašą ir turinį remia, parašė ir teikia „Huawei“.

Leave a Comment