Kitą savaitę „iOS“ įrenginiuose pasirodys „Match and Merge“ žaidimas „Kaiju Attack“ su strategijos elementais

Horizonte yra naujas žaidimas iš studijos, kuri atnešė jums gana populiarią „Tower of Fortune“ seriją „Game Stew“. Kaiju Attack yra kita studijos įmonė ir bus išleista vasario 17 d. iOS sistemoje. Jis apibūdinamas kaip galvosūkių žaidimas su strateginiais elementais ir gina 8 skirtingas šalis nuo 8 skirtingų milžiniškų monstrų, įkvėptų senų Kaiju filmų. Šie padarai, jei nesate susipažinę su japoniško filmo žanru, paprastai yra masyvus aštuonkojis, milžiniškas robotas, panašaus pobūdžio dalykai. Kaiju atakoje gindamiesi nuo šių monstrų naudosite įvairius ginklus, įskaitant užšaldytą tanką, bėgių ginklą ir kt.

Tikrasis Kaiju Attack žaidimas, kurį galite atidžiau pažvelgti toliau pateiktame anonse, yra labai įkvėptas tokių žaidimų kaip Threes! arba Trivietis miestas. Tai reiškia, kad kovodami su įvairiais monstrais, kuriuos žaidimas jums užmes, naudosite žinomą „sujungimo ir sujungimo“ būdą. Vykdydami žaidimą, atrakinsite naujas ginklų formas, kurios suteiks jums aukščiausią kraštą ir palengvins šį maišymo ir derinimo procesą.

Palyginti su ankstesne „Game Stew“ populiaria serija „Fortune Tower“, šis žaidimo būdas jiems skiriasi. Užuot naudojęsi lošimo automatais pagrįstu žaidimu, į kurį daugiausia dėmesio skyrė tie požemių ieškotojai, „Game Stew“, atrodo, nori įsitraukti į vis populiarėjantį sparčiai besivystantį „match-and-merge“ žanro pobūdį. Jų sukūrimas atrodo gana originalus, todėl lengva patikėti, kad „Kaiju Attack“ gali sukurti tvirtą nišą prieš kitus šio žanro žaidimus.

Kaiju Attack bus išleistas šio mėnesio 17 d. ir jau galima iš anksto užsisakyti App Store.

Mėgaukitės suderintais žaidimais? Čia yra 10 geriausių „match-3“ galvosūkių, kuriuos galima rasti „iPhone“ ir „iPad“.

Leave a Comment