„KLab“ kuria dar neįvardytą „JoJo’s Bizarre Adventure“ mobilųjį žaidimą su platinimo teisėmis visame pasaulyje

KLab paskelbė apie būsimą mobilųjį žaidimą JoJo’s Bizarre Adventure žaidėjams visame pasaulyje. Populiari anime serija netrukus pasirodys iOS ir Android įrenginiuose daugumoje (jei ne visuose) regionų, nes KLab ką tik įsigijo teises platinti mobiliuosius pavadinimus visame pasaulyje.

Keista, bet pasaulinių teisių į JoJo’s Bizarre Adventure mobilųjį žaidimą įsigijimas neapima Japonijos, bet jau kuriamas bendradarbiaujant su Shengqu Games. Taip „KLab“ plečia pavadinimų platinimą iš anksčiau paskelbtų žemyninės Kinijos, Taivano, Honkongo ir Makao. Japonijos mobiliųjų žaidimų kūrėjas ir leidėjas taip pat turi Love Live! „School Idols“ festivalis, „Bleach: Brave Souls“ ir „Captain Tsubasa: Dream Team“ po jūsų diržu.


Remiantis oficialiu pranešimu spaudai, KLab siekia daugiau pajamų, naudodama savo „užjūrio žaidimų kūrimo palaikymo modelį“, kuris apima licencijavimą iš Japonijos IP ir žaidimų kūrimą bendradarbiaujant su užsienio kūrėjais, kad sukurtų žaidimus su daugiau tarptautinės auditorijos.

Išsamios informacijos apie neįvardytą mobilųjį žaidimą JoJo’s Bizarre Adventure šiuo metu pateikiama retai, tačiau kol kas galite apsilankyti oficialioje svetainėje, kad sužinotumėte apie visus naujausius pokyčius. Taip pat galite sužinoti daugiau apie „Shengqu Games“ jų oficialioje svetainėje, kur galite rasti daugiau informacijos apie kitus jų pavadinimus, tokius kaip „Legend of Mir2“, „The World of Legend“, „Dragon Nest“, „Final Fantasy XIV“, „Mir Mobile“ ir kt.

Tuo tarpu galite neįtikėtinai gaišti laiką laukdami daugiau pavadinimų pranešimų ir daugybės nemokamų mobiliųjų žaidimų savo įrenginyje. Jei trokštate žaisti žaidimus neišleisdami nė cento, kodėl gi nepažvelgus į mūsų 25 geriausių nemokamų žaidimų, kuriuos galite žaisti savo „iPhone“, „iPad“ ar „Android 2022“ telefone, sąrašą?

Leave a Comment