Kodėl „Android 17“ ir „Android 18“ dabar buvo stipresnės nei ateityje?

„Android“ ir „Cell Sagas“ pristatė įvairius piktadarius drakono kamuolys visata, kurioje greitai vienas po kito išryškėja daugybė antagonistų. Nors dr. „Gero“ ir „Android 19“ būtų pagrindiniai „Android Saga“ antagonistai, o vaidmuo būtų perkeltas į „Androids 16“, „17“ ir „18“, o netrukus po jų pristatymo galiausiai apsigyventų „Cell“. Per tą laiką gerbėjai buvo supažindinti su dviem „Android 17“ ir „18“ versijomis; tie, kurie stoja prieš „Z Fighters“ geriausioje laiko juostoje ir baisesnį duetą, kuris terorizuoja „Future Trunks“ pasaulį.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

Nors abu variantai daugeliu atžvilgių buvo panašūs, gerbėjai pastebėjo keletą ryškių skirtumų tarp androidų ateities ir būsimų laiko juostų. Be nedidelių elgsenos skirtumų, vienas dalykas, kuris išsiskyrė iš svarbiausių androidų laiko juostos, buvo jų neįtikėtina stiprybė. Ar pagrindinės laiko juostos versijos tikrai buvo stipresnės nei būsimos jų kolegos, ar buvo kažkas kito?

SUSIJĘS: Dragon Ball: ar “Cooler’s Fifth Form Canon”?

Drugelio efektas


Dragon-ball-android-16-17-18-sunkvežimis

Ateities Android 17 ir 18 versijos buvo stipriausios būtybės Dragon Ball’s ateities laiko juosta, aplenkdama beveik visus didžiausius žemės karius ir palikdama tik Ateities Gohaną ir Trunksą ginti tai, kas liko iš žmonijos. Sunku įsivaizduoti, kad jie būtų stipresni nei buvo, tačiau, pasak Future Trunks, dabartiniai androidai kažkodėl kėlė didesnę grėsmę nei būsimi jų kolegos.


Kai kurie gerbėjai šį stiprumo padidėjimą priskyrė tam tikram drugelio efektui. Pirmą kartą pasirodęs po Frieza Saga pabaigos, Future Trunks sugebėjo šiek tiek pakeisti svarbiausios laiko juostos įvykius, galbūt sukeldamas grandininę reakciją.

SUSIJĘS: Dragon Ball atskyrimas, dėl kurio serialo apgailėtiniausias personažas yra geresnis

Ateityje daroma prielaida, kad androidai atsikratė daugumos Z Fighters per pirmuosius susitikimus su jais. Tai lėmė momentinius ir niokojančius galingų kovotojų, tokių kaip Vegeta, Piccolo, Krillin ir Tien Shihan, pralaimėjimus. Ta pati grupė dalyvauja, kai 16, 17 ir 18 debiutuoja geriausioje laiko juostoje. Kaip ir buvo galima tikėtis, duetas be vargo susidorojo su priešininkais Z Fighters, tarp kurių buvo du supersajanai Vegeta ir Future Trunks.


Tačiau užuot nužudę juos, androidai paliko juos sulaužytais kaulais ir sumuštais ego. Kai Gokas vis dar gyvas, androidai mažiau rūpinosi žymiai silpnesniais Z kovotojais ir atrodė susikoncentravę ties savo misijos – surasti ir nugalėti jį – vykdymui. Dėl „Future Trunks“ vaistų, mažinančių Goku širdies viruso poveikį, androidai galėjo pirmiausia susitelkti į savo misiją, o ne likti su likusiais Z naikintuvais, kaip buvo ateityje.

Ar ateities androidai susilaikė?


ateities-android-18-finger-beam

Daug paprastesnis dabartinių ir būsimų androidų galios skirtumo paaiškinimas yra tas, kad duetas tyčia susilaikė susidūręs su Future Trunks ir Gohanu. Kaip matyti iš jų dabartinių versijų, 17 ir 18 „Android“ atrodo labiau suinteresuoti sumažinti savo nuobodulį nei laikytis Dr. Gero arba Raudonojo kaspino armijos vertybės. Visiškai įmanoma, kad praradę galimybę kovoti su Goku ir taip lengvai įveikę kitus geriausius Žemės kovotojus, Future 17 ir 18 nusprendė žaisti su Future Trunks ir Gohanu, o ne kovoti su jais visa jėga.


Kaip buvo parodyta „Future Trunks“ prisiminimuose, androidai sugebėjo lengvai nugalėti „Future Gohan“, įdėję daugiau pastangų į mūšį. Išlaikyti Gohaną gyvą iki tol buvo ne kas kita, kaip patogumas, nes jie žinojo, kad jis jiems tikrai nekelia grėsmės. Tai taip pat paaiškina, kodėl Future Trunksas buvo išlikęs gyvas bandant atkeršyti savo mentoriaus mirtį, nes duetas tikriausiai žiūrėjo į jį taip pat, kaip į Gohaną.

Tada kyla klausimas, ar „Future Trunks“ buvo patikimas šaltinis. Atsižvelgiant į jo naivumą ir nepatyrimą, kai susidūrė su androidais savo laiko juostoje, labai gali būti, kad Future Trunks niekada nesuvokė, kad androidai susilaiko, sukurdami klaidingą nuomonę, kad tie, su kuriais jis susidūrė geriausioje laiko juostoje, buvo kažkaip stipresni.


DAUGIAU: Kodėl galios lygiai pernelyg apsunkina Dragon Ball pasakojimą


Epinių žaidimų parduotuvės logotipo auksinis fonas
Atskleistas nemokamas „Epic Games Store“ žaidimas vasario 10 d

„Epic Games Store“ pristato naują nemokamą žaidimą, tuo pačiu patvirtindama, ką vartotojai kitą savaitę galės reikalauti savo bibliotekoms.

Skaitykite toliau


Apie autorių

Leave a Comment