Kodėl seni vaizdo žaidimai yra naujasis vinilas

Įkeliama

Tarp brangiausių kolekcinių žaidimų, kuriuos šiuo metu turi sandėlyje, Temssah nurodo užbaigtą Kirby 64 po 2500 USD ir Fatal Fury 3 už išskirtinai retą Neo Geo AES sistemą už 1800 USD. AES neseniai buvo parduotas parduotuvėje už 1200 USD.

„Dauguma pavadinimų vis dar yra įperkami, tačiau visada atsiras tokių retų sunkiai suvokiamų dalykų. Ir malonu matyti, kad tokie dalykai turi vertę, o žmonės tai vertina “, – sako jis ir priduria, kad aukšto lygio pardavimai tik padidino rinką ir išlaikė ją sveiką, kaip matyti iš neseniai įvykusio „Pokemon“ kortelių pamišimo.

Žmonių, perkančių senus žaidimus vien tam, kad juos žaisti, rinka taip pat toliau auga, dažnai skatinama nostalgijos. Interaktyvių žaidimų ir pramogų asociacijos paskelbti tyrimai rodo, kad daugiau nei du trečdaliai australų dabar žaidžia žaidimus, o 78 procentai jų yra suaugusieji.

Temssah teigia, kad kiekviena karta turi savo mėgstamas sistemas ir žaidimus, o „Nintendo Gamecube“, išleistas 2002 m., dabar populiaresnis „The Game Experts“ nei 1996 m. „Nintendo 64“ pirmą kartą. Jauniausi jo klientai net Wii, išleistą 2012 m., laiko retro.

Ir nors yra daug būdų žaisti šiuos žaidimus – naudojant oficialius pakartotinius leidimus, pvz., skaitmenines kolekcijas ar mini konsoles arba legaliai pilką programinės įrangos emuliaciją – žmonėms, norintiems atgauti vaikystę ar pasidalinti prisiminimais su savo vaikais, galite nenugalėti tikrojo.

„Turėdamas tą daiktą iš vaikystės, galėdamas jį padegti, pažiūrėk. Ir tiesiog prisiminkite visus laimingus laikus, kurie atėjo su tuo, nes tai tikrai yra pagrindinis žmonių varomasis veiksnys “, – sako Temssah.

Taigi, ar seni vaizdo žaidimai yra kitas vinilas?

Jei taip, tai šiuo metu jie yra ten, kur vinilas buvo iki 2007 m., kur rinka yra beveik visiškai sena ir jums reikia labai senos mašinos arba labai brangios naujos aparato, kad galėtumėte juos groti. Amerikiečių kompanija „Analogue“ praėjusį mėnesį išleido „pavyzdinės kokybės“ naują „Game Boy“ sistemą, kuri atkuria senas kasetes ir itin tiksliai atkuria originalų vaizdą. Tačiau pristatymas kainuoja daugiau nei 400 USD ir yra užsakytas iki 2023 m.

„Sąžiningai, tereikia, kad „YouTube“ naudotojas įsitrauktų į tai. Tiesiogine prasme taip atsitiko „Pokemon“.

Sal Temassah, „The Game Experts“ savininkas

Ir nors susidomėjimas naujais produktais, susijusiais su senais žaidimais, auga – nuo ​​vaizdo keitiklių, dėl kurių senos sistemos gerai atrodo naujuose televizoriuose, iki įrenginių, leidžiančių senstančius diskų įrenginius pakeisti modernia saugykla, panašu, kad kada nors pavyks. įeiti į JB Hi-Fi ir paimti naują seno žaidimo paspaudimą, kaip tai daroma naudojant vinilą.

Kai kurių senų formatų, pvz., kasečių, gamyba yra ne tik pernelyg brangi, bet ir dešimtmečius trunkantys įmonių įsigijimai, teisių sandoriai ir įmonių uždarymas reiškia, kad daugelio senų žaidimų negalima legaliai iš naujo išleisti. Jei iš pradžių jų nebūtų pakankamai pagaminta dabartinei paklausai patenkinti, jų kaina greičiausiai tik didės.

Kiekvieną penktadienį mūsų technologijų informaciniame biuletenyje gaukite naujienų ir apžvalgų apie technologijas, programėles ir žaidimus. Registruotis čia.

Leave a Comment