Kur bus kitos žiemos olimpinės žaidynės? Milanas Cortina 2026 m

Pirmiausia Pekinas 2022 m., Tada Milano Kortina 2026 m.

Jau rengiami planai dėl 2026 m. žiemos olimpinių žaidynių Milane – ekonomikos ir mados sostinėje bei Italijos slidinėjimo kurorte Kortinoje d’Ampeco.

Italijos organizatoriai derinosi su Kinija, o žiemos deglas bus perduotas Pekino žaidynių pabaigoje. Net maistas svarstomas. Italijos delegacija Pekine atsivežė du virėjus iš Kortinos, įskaitant Graziano Perstą, pelniusį Michelin žvaigždutę, kad jie gamintų savo svetingumo namuose Pekine ir Jančinge ir patiektų regioninius patiekalus, tokius kaip burokėliais įdaryti ravioliai.

Tarptautinio olimpinio komiteto duomenimis, varžybų vietose Italijoje laukiama dviejų milijonų žiūrovų. Renginiai vyks visoje šiaurinėje šalies dalyje – Milane, Kortinoje, Veronoje, Val di Fiemme, Valtellina ir Anterselvoje. 1956 m. žiemos žaidynes surengusi „Cortina“ olimpiečius priims antrą kartą. Turinas surengtas 2006 m.

2024 m. vasaros žaidynės vyks Paryžiuje. Organizatoriai patvirtino planą atidarymo ceremoniją surengti miesto centre, o ne stadione, o sportininkams plaukiant Sena laivų parade.

Leave a Comment