Madden NFL 22 pranašauja Super Bowl LVl nugalėtoją

|

Kiekvienais metais turime „Super Bowl“ turnyrą, o „EA Sports“ kiekvienais metais vykdo imituojamą žaidimą, kad sužinotų, kas jį laimės, kaip tai padarė Madden NFL 22. Šį kartą simuliacinėse rungtynėse su Los Andželo „Rams“ ir „Cincinnati Bengals“ „Bengals“ įveikė „Rams“ apylygiai, nepaisant to, kad „Rams“ yra viena iš nedaugelio NFL komandų, turinčių namų aikštės pranašumą „Super Bowl“. Žemiau galite perskaityti EA Sports komandos analizę ir nedidelį anonsinį vaizdo įrašą apie tai, kai einame į šio sekmadienio žaidimą.

Kreditas: EA Sports

Net ir turint „Rams“ namų aikštės pranašumą ir du „Madden 99“ klubo narius (Aaronas Donaldas ir Jalenas Ramsey), Joe Burrow pavyksta iškovoti MVP titulą ir veda „Bengals“ į epinę pergalę 24:21 prieš „Rams“. Žvaigždės pločio puolėjai spindėjo abiejose pusėse: Cooperis Kuppas surinko 102 jardus per 12 sugriebtų kamuolių, o Tee Higginsas (10 sugriebimų, 119 jardų, 1 TD) ir Ja’Marras Chase’as (6 sugriebimai, 88 jardai, 1 TD). Bengalams. Panašiai kaip ir daugumoje NFL atkrintamųjų varžybų, žaidimas buvo nulemtas paskutiniame žaidime, o naujokas Evanas McPhersonas beldė į pergalę laimėjusį vartus, kai pasibaigė laikas. Štai kaip viskas vyksta Madden NFL 22:

• Q1: Sinsinatis pirmasis pelno įvartį, atlikdamas Burrow perdavimą Ja’Marr Chase’ui, tačiau avinai greitai atsako keturių jardų bėgimu nuo Sony Michel ir išlygino žaidimą.
  • Q2: Vienintelis rezultatas antrajame kėlinyje buvo pasiektas prieš pat kėlinį po 32 jardų gaudymo ir Cooperio Kupo įvarčio, ​​todėl „Rams“ pirmavo 14:7.
  • 3 klausimas: Gynyba valdė trečiąjį kėlinį, kai Eli Apple perėmė Matthewą Staffordą dėl smūgio po kėlinio ir išlygino rezultatą 14.
  • 4 klausimas: Puolimas valdė ketvirtąjį kėlinį, pradedant nuo Bengalso smūgiu, kuriam vadovavo Joe Burrow, ir baigiant 13 jardų perdavimu Tee Higginsui. Staffordas ir „Rams“ atsakė perdavimu Odellui Beckhamui jaunesniajam ir 4-ojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. Turėdamas pakankamai laiko, Joe Burrow pirmauja „Bengals“ viename paskutiniame važiavime, kai Evanas McPhersonas įmuša pergalingą 49 jardų įvartį, suteikdamas „Bengals“ pirmąją pergalę „Super Bowl“ franšizės istorijoje.

Paskelbta: Elektroninis menas, Žaidimai, Madden NFL, Vaizdo žaidimai | Tagged: EA Sports, Madden NFL 22, nfl, super dubuo

Ar patiko tai? Prašome pasidalinti socialiniuose tinkluose!