Madinga, šauni armija motyvuojančiame tviteryje dalijasi nepatikrinta citata iš Lane Del Rey

1775 m. įkurta armija nori, kad jūs žinotumėte, jog tai ne paprastas senelis, tai šaunus senelis. Ir šaunūs seneliai nori, kad žinotumėte, jog jie klauso Lanos Del Rey… išskyrus tikriausiai ne.

Motyvaciniame tviteryje #SoldierSaturday tarnyba pasidalijo popžvaigždei priskirta eilėraščiu, kuris niekada nebuvo patvirtintas kaip citata, kurią iš tikrųjų pasakė Del Rey, ir jos tikrai nėra jokiuose jos dainų tekstuose.

Karinis viešųjų ryšių pareigūnas Rolling Stone sakė, kad citata buvo „rasta internete ieškant motyvuojančių citatų apie drąsą“, pridūrė, kad „socialinės žiniasklaidos turinyje dažnai naudojame motyvacines citatas“.

Deja, kaip socialiniame tinkle „Twitter“ pabrėžė kai kurie Del Rey gerbėjai, nesugebėjimas būti kareiviu gali reikšti mirtį, o tai, tiesą sakant, amžinai. Tai nelabai motyvuoja.

Negana to, kareivis nuotraukoje, sūpuojantis savo glotnią pynę kaip auksinė kario karalienė, niekaip nepranyksta. Ji mikliai šliaužioja žemai po spygliuota viela per treniruotes Grafenwoehr mieste, Vokietijoje.

Galbūt kitą kartą jie išsirinks nuotrauką ore ir suporuos ją su Taylor Swift nuotrauka: „Manau, kad bebaimiška turėti baimių, bet vis tiek šokinėti“.

Tikrai įkvėpė.

Įdomu tai, kad režisierius Dylanas Parkas įvertino kariuomenės sprendimo pasidalyti nepatvirtinta citata ironiją po to, kai paslauga buvo atmesta dėl Del Rey pasiūlyto muzikinio vaizdo klipo karine tema, skirta verbuoti.

„Lol, prieš keletą metų ketinau režisuoti LDR muzikinį vaizdo klipą“, Parkas tviteryje paskelbė. „Tema buvo nuo Antrojo pasaulinio karo iki šiandieninės karinės Amerikos. Kaip kokia USO šūdas Marilyn Monroe. Ją finansuos kariuomenė. Tankai, malūnsparniai, darbai. Tačiau kariškiai norėjo panaudoti vaizdo įrašą verbuodami, o LDR pasakė, kad velniop.

Sarah Sicard yra „Military Times“ vyresnioji redaktorė. Anksčiau ji dirbo „Military Times“ skaitmenine redaktore ir „Army Times“ redaktore. Kitų straipsnių galite rasti žurnale „National Defense“, „Task & Purpose“ ir „Defense News“.

.

Leave a Comment