Mama buvo puiki: Azarenka 4-ajame „Australian Open“ rate

Viktorijai Azarenkai dar nespėjus išanalizuoti abiejų žaidėjų, su kuriomis galėtų susitikti kitą kartą, jos sūnus buvo paklaustas apie dukart „Australian Open“ čempionės pasirodymą trečiajame rate.

Penkerių metų Leo, spaudos konferencijų salėje užsidėjęs akinius nuo saulės ir sėdėdamas ant mamos kelio, lakoniškai atsakė: „Baisu!“ Ačiū, vaikeli.

Penktadienį Azarenka pergalė 6:0, 6:2 prieš 15-ą vietą užimančią Eliną Svitoliną buvo „agresijos kiekis, kurį galėjau atnešti taškas į tašką, taikydamas didelį spaudimą, nuoseklumą. Posūkio taškai, su kuriais susidūriau, žaidžiau tikrai stipriai “. „Taip, aš kontroliuoju savo lauko dalį“, – pridūrė ji. – Manau, kad tai daro mane laimingesnį. Toliau jie žais su „French Open“ čempione Barbora Krejcikova, kuri pasitraukė iš seto ir palaužė 26-ąją vietą Jelena Ostapenko ir laimėjo 2-6, 6-4, 6-4 ir pirmą kartą pateko į ketvirtąjį vienetų ratą Melburno parke. laikas. 24-ąją vietą užėmusi Azarenka, 2012 ir 2013 m. iškovojusi Melburno parko čempiono titulą ir tris kartus tapusi „US Open“ finalininke, ketvirtajame rate pateko pirmą kartą nuo 2016 m., kai pratęsė savo pergalių rekordą iki 5:0 prieš Svitoliną.

Ji surinko beveik dvigubai daugiau laimėtojų – 17 nepriverstinių klaidų – devynis, ir nė karto nepateko į lūžio tašką. Svitolina klydo po klaidos, iš viso 26 nepriverstinės klaidos.

Nuo 2016 metų ketvirtfinalio Australijoje Azarenka pernai ir 2019 metais pralaimėjo pirmojo rato rungtynes, o turnyrą ant kietos dangos praleido 2017, 2018 ir 2020 metais.

32-ejų buvusi pasaulio pirmenybė iš Baltarusijos jaučiasi patogiai, Melburne atlikdama dvigubus žaidėjos ir mamos vaidmenis.

Azarenka buvo paklausta, ar su jumis į turą turėti sūnų yra daug pastangų, trukdymo ar atpalaidavimo.

„Visa tai, kas išvardinta“, – juokėsi ji, kai žaidė Krejčikova ir Ostapenko.

“Tai tikrai nėra nepatogumas, niekada to nesakysiu. Nelengva būti tėvais. Jis pilnas asmenybės – nežinau, iš kur jis to gavo!” Leo savo turnyro akreditaciją pasuko ant pavadėlio, o jo mama atsakinėjo į klausimus iš kambario ir internete. Jis bent kartą žiovojo ir pūtė orą į mikrofoną.

„Visada jaučiuosi privilegijuota turėdama jį čia“, – sakė Azarenka. “Tokios akimirkos man tikrai neįkainojamos. Galiu tuo pasidalinti su sūnumi yra nuostabu.” Kituose 5-osios dienos rezultatuose penktoji vieta Maria Sakkari 6:4, 6:1 nugalėjo 28-ąją Veroniką Kudermetovą ir pateko į ketvirtojo turo rungtynes ​​prieš 21-ąją vietą Jessica Pegula iš JAV, kuri 7:6 įveikė Nuria Parrizas Diaz (3). ), 6-2.

Aštuntuoju numeriu pažymėtas Paulius Badosas 6:2, 5:7, 6:4 įveikė Martą Kostyuk.

Vėliau penktadienį vykusioje naktinėje sesijoje įvyko dvejos ilgai lauktos rungtynės, kurios gali baigtis dar didesniu.

Čempionės titulą ginanti Naomi Osaka „Margaret Court“ arenoje turėjo susikauti su Amanda Anisimov, o 1-oji Ash Barty „Rod Laver“ arenoje – prieš Camila Giorgi. Šių dviejų rungtynių nugalėtojai susitiks tarpusavyje ketvirtojo rato varžybose, kurios savaite anksčiau galėtų pajusti „Didžiojo kirčio“ finalą, jei Osaka žais su Barty.

Rafaelis Nadalis turėjo tęsti savo siekį dėl rekordinio 21-ojo Didžiojo kirčio titulo trečiojo rato rungtynėse su 28-ąja Karen Khachanova.

(Šios istorijos neredagavo „Devdiscourse“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)

.

Leave a Comment