Miami Crime Simuator 3D žaidimas, skirtas iPhone ir Android Gta 5

Šiame straipsnyje parodysime naujienų informaciją apie svarbiausius ir naujausius mūsų lankytojus, kaip atsisiųsti naująjį GTA 5: Miami Crime Simuator 3D žaidimą, skirtą iPhone ir Android Gta 5.

Omar Shuwail – Jeddah GTA 5: Miami Crime Simuator 3D Kaip atsisiųsti Gerbiamas skaitytojau, Ar ieškote originalaus žaidimo „Grand Theft Auto“ ir kaip atsisiųsti naujausias jo versijas bei atnaujinimus? Informacija per šias pastraipas.

Kaip atsisiųsti GDA5: Miami Crime Simulator 3D

Dabar galite sužinoti Veiksmai norint atsisiųsti žaidimą Grand Theft Auto V5 Originali, nuotykių kupina, jaudinanti ir įdomi kovų aplinka. Turiu daug amžiaus skirtumo. Visiems patinka šis įdomus ir unikalus elektroninis žaidimas, nes vis dažniau ieškoma būdų, kaip atsisiųsti originalų „Grand Theft Auto“ naujausiai versijai. Kasdien, mielas skaitytojau, norėdami atsisiųsti ir įdiegti šį metodą, turite atlikti toliau nurodytus veiksmus GTA 5: Veiksmai, kaip atsisiųsti, įdiegti ir paleisti Miami Crime Simulator 3D.

  1. Norėdami įsitikinti, kad telefonas prijungtas prie interneto, atlikite šiuos veiksmus.
  2. Prijungę telefoną prie interneto, atidarykite „Google Play“ parduotuvę „Android“ mobiliajame telefone arba „Apple Store“ savo „iPhone“.
  3. Rasite paieškos laukelį, spustelėkite jį ir įveskite originalų gta 5: miami žaidimą.
  4. Dabar spustelėkite „Word Search“, kad patektumėte į oficialų žaidimo puslapį.
  5. Ši paieška taip pat nuves jus į oficialų „Grand Theft Auto GTA San Andreas“, skirtą „Android“, puslapį.
  6. Spustelėkite žodį Įdiekite žaidimą: GTA 5: Miami Crime Simuator 3D, originali versija .
  7. „Grand Theft Auto“ žaidimo diegimo ir atsisiuntimo procesas užtruks keletą minučių, tada palaukite, kol gausite žaidimą.
  8. Kai atsisiuntimas ir įdiegimas bus baigtas, žaidimas turės būti susietas su jūsų „Facebook“ paskyra.

GDA5 sistemos reikalavimai

Operacinė sistema: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10/64 bit
Procesorius: Intel Pentium Dual Core E6500K 2.93Ghz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+
Atmintis: 2 GB
Vietos diske: 500 MB
Vaizdo plokštė: Nvidia GeForce 9600 GT / ATI Radeon HD 4830, 512 MB arba naujesnė.

Operacinė sistema: Windows XP
Procesorius: Intel Core 2 Duo
Atmintis: 2 GB
Vieta diske: 500 m
Vaizdo plokštė: 128 MB.

Dabar mes baigėme pristatyti savo straipsnio turinį. Tikimės, kad padėjome jums.

Mūsų gerbiama auditorija, parodėme jums svarbiausią informaciją, kaip atsisiųsti naująjį GTA 5: Miami Crime Simuator 3D žaidimą, skirtą iPhone ir Android Gta 5. Point Bay Šiame straipsnyje tikimės, kad aiškiai pateikėme visą informaciją , su didesniu patikimumu ir skaidrumu. Jei norite sekti daugiau mūsų pranešimų, galite užsiprenumeruoti mus per įspėjimų sistemą savo naršyklėje arba nemokamai. Nekantraujame prisijungti prie adresatų sąrašo ir pateikti visus naujus.

Primename, kad šis turinys jau buvo paskelbtas Takafni svetainėje ir galbūt tai padarė redakcinė kolegija. Point Bay Galite jį patikrinti, modifikuoti, cituoti iš jo arba jis gali būti visiškai pakeistas ir perskaityti šio pranešimo plėtrą iš pagrindinio šaltinio.

Rasha Mohammed

Akbaras Al-Yumas yra laikraščio Arabų ir tarptautinių reikalų departamento redaktorius ir Kairo universiteto masinės komunikacijos laipsnis. Jis yra įgijęs žurnalisto diplomą Amerikos universitete.

Leave a Comment