„Microsoft Surface Duo“ pagaliau gauna „Android 11“ naujinimą; Atneša „Xbox Game Pass“, naują programų stalčių ir daugiau

„Microsoft Surface Duo“ pagaliau gauna „Android 11“ naujinimą tam tikruose regionuose. „Microsoft“ pristatė savo pirmąjį dviejų ekranų „Android“ išmanųjį telefoną dar 2020 m., kuriame įdiegta „Android 10“. Įrenginys turėjo gauti atnaujinimą anksčiau. Naujajame naujinime yra 2022 m. sausio mėn. saugos pataisa, keletas klaidų pataisymų ir kitų sistemos patobulinimų. „Android 11“ naujinys pateikiamas su programinės aparatinės įrangos versija 2021.1027.156, jame yra „Xbox Game Pass“, atnaujintas programų stalčius, naujos rašiklio funkcijos, daugiau nuotraukų redagavimo parinkčių programoje „OneDrive“ ir kt. Jame yra optimizuoti greitieji nustatymai, naujas „Microsoft“ sklaidos kanalo dizainas ir naujas „Microsoft SwiftKey“ nykščio režimas. Atnaujinimas šiuo metu pristatomas atrakinti „Microsoft Surface Duo“ modeliams Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

„Microsoft“ pirmadienį paskelbė „Microsoft Surface Duo“ pakeitimų žurnalą per bendrovės palaikymo puslapį. Kaip minėta, „Microsoft Surface Duo“ „Android 11“ naujinimas pateikiamas kaip programinės aparatinės įrangos versija 2021.1027.156.

Kai įrenginys atnaujinamas, vartotojai gali spustelėti viršutinį susieto Slim Pen 2 mygtuką, kad atidarytų „OneNote“. Dabar įjungtos „Surface Duo“ funkcijos Nustatymai leidžia vartotojams pasirinkti atsiliepti į telefono skambučius, kai jie sulankstyti. Panašiai „Microsoft Surface Duo“ programas galima pasirinkti, kad jos būtų atidarytos abiejuose ekranuose.

Atnaujinimas suteikia optimizuotus sparčiuosius nustatymus ir pranešimų plotį vertikaliai ir gulsčiai. Atnaujinus „Microsoft Surface Duo“, vartotojai gali reguliuoti medijos garsumą tiesiai iš sparčiųjų nustatymų, neatsižvelgiant į įrenginio režimą.

Tai prideda nykščio režimą „Microsoft SwiftKey“ ir atnaujintą programų stalčių. „Microsoft“ sklaidos kanalas įgauna naują dizainą su naujais „Microsoft Start“ naujienų ir orų valdikliais.

Pakeitimų žurnale minima patobulinta dviejų ekranų sąsaja, skirta nuotraukoms peržiūrėti ir redaguoti „OneDrive“ programoje „Microsoft Surface Duo“. Be to, jame yra „Xbox Game Pass“, kad būtų galima žaisti žaidimus iš debesies naudojant ekrano valdiklį. Be to, yra nauja galimybė siųsti atsiliepimus įmonei per Nustatymai> Apie> Pateikite atsiliepimą „Microsoft“..

Šiuo metu Šiaurės Amerikoje ir Europoje pradedama naudoti „Android 11“, skirta atrakinti įrenginiams. „Microsoft“ teigia, kad išbando užrakintų arba atrakintų „AT&T Surface Duo“ įrenginių leidimą ir laukia galutinio patvirtinimo.

„Microsoft Surface Duo“ vartotojai aukščiau paminėtuose regionuose taip pat gali rankiniu būdu patikrinti, ar nėra naujinimo, eidami į Nustatymai> Sistema> Sistemos naujinimai. Atsisiuntę ir įdiegę naujinimą bakstelėkite Paleiskite iš naujo dabar. Patartina atnaujinti „Microsoft Surface Duo“, kai jie prijungti prie stipraus „Wi-Fi“ tinklo ir įkraunami.


.

Leave a Comment